Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#1 | HK Zibeni | 2:2 | HC Vipers | 08:30 | INBOX | |
#2 | HS Riga White | 14:2 | Ogre Juniors | 08:30 | MOGO | |
#3 | HS Riga Blue | 0:5 | Prizma | 08:30 | VOLVO A | |
#4 | Rezeknes BJSS/Lusi | 1:3 | Hockey Staff | 09:15 | INBOX | |
#5 | Marupes Baltu Vilki | 16:0 | Hockey Punks Academy | 09:15 | MOGO | |
#6 | Gelezinis Vilkas | 3:3 | Ice Academy | 09:15 | VOLVO A | |
#7 | HK Kurbads | 3:1 | HS Marupe | 12:15 | Daugava B | |
#8 | HK Ventspils | 2:2 | HK Zibeni | 12:45 | INBOX | |
#9 | HS Valmiera | 3:5 | HS Riga White | 12:45 | MOGO | |
#10 | Ogres Laci | 5:8 | HS Riga Blue | 12:45 | VOLVO A | |
#11 | Baltic Wolves | 2:3 | Be the Best | 13:00 | Daugava B | |
#12 | HC Vipers | 3:2 | Rezeknes BJSS/Lusi | 13:30 | INBOX | |
#13 | Ogre Juniors | 5:10 | Marupes Baltu Vilki | 13:30 | MOGO | |
#14 | Prizma | 8:2 | Gelezinis Vilkas | 13:30 | VOLVO A | |
#15 | Jelgavas LSS | 5:1 | HK Kurbads | 14:00 | Daugava B | |
#16 | HS Marupe | 2:4 | Baltic Wolves | 14:45 | Daugava B | |
#17 | Jelgavas LSS | 3:6 | Be the Best | 15:45 | Daugava B | |
#18 | HK Kurbads | 0:8 | Baltic Wolves | 16:30 | Daugava B | |
#19 | HK Ventspils | 1:2 | Hockey Staff | 17:00 | INBOX | |
#20 | HS Valmiera | 12:0 | Hockey Punks Academy | 17:00 | MOGO | |
#21 | Ogres Laci | 5:8 | Ice Academy | 17:00 | VOLVO A |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#22 | Marupes Baltu Vilki | 1:10 | HS Valmiera | 08:00 | AKROPOLE | |
#23 | Ice Academy | 1:3 | Prizma | 08:00 | VOLVO A | |
#24 | Rezeknes BJSS/Lusi | 4:2 | HK Ventspils | 08:15 | VOLVO B | |
#25 | Hockey Punks Academy | 1:6 | Ogre Juniors | 08:45 | AKROPOLE | |
#26 | Gelezinis Vilkas | 3:1 | Ogres Laci | 08:45 | VOLVO A | |
#27 | Hockey Staff | 1:2 | HC Vipers | 09:00 | VOLVO B | |
#28 | HS Marupe | 4:0 | Jelgavas LSS | 09:45 | AKROPOLE | |
#29 | Be the Best | 16:2 | HK Kurbads | 10:30 | AKROPOLE | |
#30 | Ice Academy | 4:6 | HS Riga Blue | 11:00 | VOLVO A | |
#31 | HK Zibeni | 5:1 | Rezeknes BJSS/Lusi | 11:15 | VOLVO B | |
#32 | HS Riga White | 8:5 | Marupes Baltu Vilki | 11:30 | AKROPOLE | |
#33 | Prizma | 6:1 | Ogres Laci | 11:45 | VOLVO A | |
#34 | HC Vipers | 5:2 | HK Ventspils | 12:00 | VOLVO B | |
#35 | Ogre Juniors | 3:10 | HS Valmiera | 12:15 | AKROPOLE | |
#36 | Baltic Wolves | 5:1 | Jelgavas LSS | 13:15 | AKROPOLE | |
#37 | Be the Best | 7:1 | HS Marupe | 14:00 | AKROPOLE | |
#38 | HS Riga Blue | 4:1 | Gelezinis Vilkas | 14:00 | VOLVO A | |
#39 | Hockey Staff | 0:7 | HK Zibeni | 14:15 | VOLVO B | |
#40 | Hockey Punks Academy | 0:10 | HS Riga White | 15:00 | AKROPOLE | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#41 | Hockey Staff | 5:2 | Gelezinis Vilkas | 16:15 | VOLVO A | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#42 | Rezeknes BJSS/Lusi | 4:2 | Ice Academy | 16:30 | VOLVO B | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#43 | HC Vipers | 4:2 | HS Riga Blue | 17:00 | VOLVO A | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#44 | HS Riga White | (ot) 4:5 | Baltic Wolves | 17:15 | AKROPOLE | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#45 | HK Zibeni | 6:1 | Prizma | 17:15 | VOLVO B | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#46 | HS Valmiera | 1:10 | Be the Best | 18:00 | AKROPOLE | |
#47 | HK Ventspils | 8:1 | Ogres Laci | 18:00 | VOLVO A | |
#48 | Hockey Punks Academy | 0:6 | HK Kurbads | 18:45 | VOLVO A | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#49 | Marupes Baltu Vilki | 3:4 | Jelgavas LSS | 19:00 | AKROPOLE | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#50 | Ogre Juniors | 3:4 | HS Marupe | 19:45 | AKROPOLE |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#51 | Ogres Laci | 6:0 | Hockey Punks Academy | 09:00 | Daugava B | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#52 | HC Vipers | 2:3 | Baltic Wolves | 09:00 | INBOX | |
#53 | HK Kurbads | 0:10 | HK Ventspils | 09:45 | Daugava A | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#54 | HK Zibeni | 1:4 | Be the Best | 09:45 | INBOX | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#55 | Hockey Staff | 2:0 | Jelgavas LSS | 10:00 | VOLVO A | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#56 | Rezeknes BJSS/Lusi | 3:1 | HS Marupe | 10:15 | VOLVO B | |
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#57 | Gelezinis Vilkas | 3:9 | Marupes Baltu Vilki | 10:45 | Daugava A | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#58 | HS Riga Blue | 2:7 | HS Riga White | 10:45 | VOLVO A | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#59 | Prizma | 2:5 | HS Valmiera | 11:00 | VOLVO B | |
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#60 | Ice Academy | 7:4 | Ogre Juniors | 11:30 | Daugava A | |
🥉 Spēle par 3. Vietu | ||||||
#61 | HC Vipers | 1:0 | HK Zibeni | 13:15 | INBOX | |
#62 | Hockey Punks Academy | 0:12 | HK Ventspils | 13:45 | Daugava B | |
Spēle par 9. Vietu | ||||||
#63 | Hockey Staff | 0:4 | Rezeknes BJSS/Lusi | 14:15 | VOLVO A | |
#64 | HK Kurbads | 4:5 | Ogres Laci | 14:30 | Daugava B | |
Spēle par 11. Vietu | ||||||
#65 | Jelgavas LSS | 4:1 | HS Marupe | 14:30 | VOLVO B | |
Spēle par 5. Vietu | ||||||
#66 | HS Riga White | 8:1 | HS Valmiera | 15:00 | VOLVO A | |
Spēle par 7. Vietu | ||||||
#67 | HS Riga Blue | 2:3 | Prizma | 15:15 | VOLVO B | |
Spēle par 15. Vietu | ||||||
#68 | Gelezinis Vilkas | 5:1 | Ogre Juniors | 15:30 | Daugava B | |
🥇 Spēle par 1. Vietu | ||||||
#69 | Baltic Wolves | 1:5 | Be the Best | 15:30 | INBOX | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#70 | Marupes Baltu Vilki | 5:3 | Ice Academy | 16:15 | Daugava B | |
ONLINE Balsošana par labākajiem turnīra spēlētājiem Menedžera profilā | 16:30 | |||||
BAUER ALL STAR labāko spēlētāju un VISU KOMANDU apbalvošana Inbox arena | 18:45 |
Komandas | GP | P |
---|---|---|
HS Riga White | 4 | 12 |
HS Valmiera | 4 | 9 |
Marupes Baltu Vilki | 4 | 6 |
Ogre Juniors | 4 | 3 |
Hockey Punks Academy | 4 | 0 |
Komandas | GP | P |
---|---|---|
Prizma | 4 | 12 |
HS Riga Blue | 4 | 9 |
Ice Academy | 4 | 4 |
Gelezinis Vilkas | 4 | 4 |
Ogres Laci | 4 | 0 |
Komandas | GP | P |
---|---|---|
HC Vipers | 4 | 10 |
HK Zibeni | 4 | 8 |
Hockey Staff | 4 | 6 |
Rezeknes BJSS/Lusi | 4 | 3 |
HK Ventspils | 4 | 1 |
Komandas | GP | P |
---|---|---|
Be the Best | 4 | 12 |
Baltic Wolves | 4 | 9 |
HS Marupe | 4 | 3 |
Jelgavas LSS | 4 | 3 |
HK Kurbads | 4 | 3 |
Spēlētāji | P |
---|---|
Kalus | 22 |
Kanašnieks | 19 |
Dukurs | 17 |
Ločmels | 17 |
Ķuze | 16 |
Galviņš | 15 |
Bogdaņecs | 15 |
Samsonov | 14 |
Samtiņš | 13 |