Paldies visiem dalībniekiem par dalību RHC Development series by Overspeed 2022. Esam ļoti priecīgi un motivēti nākotnei, jo arī šogad izrādījāt milzīgu interesi. Mums vissvarīgākais ir pavērt jums jaunus apvāršņus un parādīt jaunas prasmes caur izglītojošām lekcijām un praktiskajām nodarbībām uz ledus. Pasākumu vadīja gan mūsu ārzemju eksperti, kuriem ir bagāta pieredze Ziemeļamerikā, gan vietējie speciālisti.

Jūsu enerģija un interese dod mums enerģiju turpināt darboties šajā jomā un turpināt attīstīt šo nometni/semināru. Atsauksmes liecina, ka šajā nometnes seminārā iegūtās zināšanas ir nenovērtējamas gan jauno hokejistu izaugsmei nākotnē, gan treneriem, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem un bērniem.

Kā turnīra organizatori esam atbildīgi par to, lai Riga Hockey Cup būtu ne tikai vieta, kur bērniem un jauniešiem pārbaudīt spēkus pret citām hokeja komandām, bet arī sniegt izglītojošu atbalstu, kas var būt svarīga bagāža turpmākajā hokejista karjerā.

Paldies par jūsu darbu un interesi, mums bija patiess prieks dalīties ar jums šajā unikālajā pieredzē. Par jaunumiem un gaidāmajām nometnēm 2023. gadā ziņosim tuvākajā laikā. Lai fantastiska sezona un tiekamies jau pavisam drīz!Fona attēlsFona attēls