PARTNERĪBA STARP RHC & OSH

Eiropas lielākais jauniešu hokeja turnīrs “Riga Hockey Cup” un hokeja inovatīvo trenēšanas metožu un menedžmenta grupa “OverSpeed Hockey” ir vienojušās kļūt par partneriem hokeja attīstības projektu īstenošanā, kā arī nometņu un dažāda līmeņa pasākumu organizēšanā.

"Šis ir patiešām priecīgs brīdis un lieliska iespēja mūsu organizācijai turpināt pilnveidoties un attīstīties jaunā virzienā, ceļot hokeja kvalitāti Latvijā, Eiropā un visā pasaulē jaunā līmenī. Papildus hokeja turnīru organizēšanai mēs vēlamies vairāk iesaistīties spēlētāju, treneru, organizāciju un pat vecāku hokeja izglītošanas procesā. Mūsu mērķis ir nodrošināt mācību programmas sadarbībā ar NHL pieredzējušiem treneriem un ekspertiem no Ziemeļamerikas un dot iespēju piedalīties izglītības procesā ikvienam, kurš vēlas uzlabot savas zināšanas un prasmes!” – Jānis Jansons, Riga Hockey Cup ģenerālmenedžeris.

“Mēs esam priecīgi kļūt par partneriem ar mūsu draugu Jāni Jansonu un viņa lielisko Riga Hockey Cup komandu. Turnīrs Riga Hockey Cup ir ieguvis ‘best in class’ reputāciju visā Eiropas hokeja pasaulē. Iespēja veidot pasaules līmeņa programmas tādā vēsturiskā pilsētā kā Rīgā – izklausās perfekti. Iespēja darīt to Latvijā – valstī ar neizmērojamo mīlestību pret hokeju – ir vienkārši izcili!
Pēc kopīga darba pie mūsu pirmā projekta – treneru semināra sadarbībā ar Latvijas Hokeja federāciju – mēs augsti novērtējām tā īstenošanas profesionalitāti un sasniegtos rezultātus. Mēs nevaram sagaidīt brīdi, kad varēsim paziņot par turpmākajiem projektiem un programmām.” – Tobijs O’Braiens & Mets Bertani, OverSpeed Hockey direktori.

Sadarbības ietvaros partneri ir veiksmīgi realizējuši tiešsaistes hokeja attīstības semināru Latvijas Hokeja federācijai un drīzumā paziņos par citiem projektiem.

 

Vairāk info par OverSpeed Hockey:

www.overspeedhockey.com 

Toby O'Brien: Perspectives from a professional hockey coach and scout: www.youtube.com/watch?v=KghTd_DJzhk 

 

Fona attēlsFona attēls