INFORMĀCIJA, KO MĒS IEVĀCAM PAR JŪSU RIGA HOCKEY CUP MĀJASLAPAS UN SĪKFAILU LIETOŠANU

Riga Hockey Cup (turpmāk RHC) vietne apkopo personas datus par vietnes apmeklētājiem. Kad kāds apmeklē mūsu tīmekļa vietni, mēs izmantojam trešās puses pakalpojumu Google Analytics, lai ievāktu un apkopotu standarta interneta žurnāla informāciju (piemēram, IP adresi un izmantotā pārlūka veidu) un informāciju par apmeklētāju izturēšanās ieradumiem. Mēs to darām, lai ļautu mums sekot līdzi mūsu apmeklētāju skaitam dažādās vietņu daļās un izprast, kā tiek izmantota mūsu vietne. Mēs nemēģinām noskaidrot personu identitāti, kuras apmeklē mūsu tīmekļa vietnes, vai apmeklējuma raksturu. Mēs nedalīsimies ar jūsu informāciju ar citām organizācijām mārketinga, tirgus izpētes vai komerciālos nolūkos, un mēs nenododam jūsu informāciju tālāk citām vietnēm.

  • Sīkfaili ir mazi teksta faili, kurus jūsu datorā vai citā ierīcē ievieto vietnes, ko jūs apmeklējat. Tos plaši izmanto, lai vietnes darbotos vai arī, lai vietnes darbotos efektīvāk, kā arī lai sniegtu informāciju vietnes īpašniekiem.


KOMANDAS REĢISTRĀCIJAS UN KONTA REĢISTRĀCIJAS DATI

Reģistrācijas dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pieteikumu un sniegtu nepieciešamo atbalstu turnīra gaitā. Iesniedzot reģistrācijas datus, jūs neiebilstat, ka dati tiks izmantoti, lai apstrādātu jūsu pieteikumu un sniegtu nepieciešamo atbalstu turnīra norises laikā.

  • Lai reģistrētu savu komandu dalībai RHC turnīrā, ir jāaizpilda reģistrācijas forma, norādot pamatinformāciju – komandas nosaukums, komandas valsts, komandas grupa, kontaktpersona (vārds, elektroniskā pasta adrese, telefona numurs) u.c.
  • Lai reģistrētu savu RHC profilu www.rhc.lv vietnē, ir jānorāda pamatinformācija – vārds, uzvārds, dzimums, dzimšanas dati, elektroniskā pasta adrese, telefona numurs u.c.
  • Norādītie dati var tikt nodoti trešajām personām, ar kurām RHC sadarbojas un kuras sniedz pakalpojumus RHC, lai varētu nodrošināt un uzlabot RHC darbību (piemēram, datu izvietošanas un uzturēšanas, datu un vietnes drošības, maksājumu apstrādes, risku un krāpniecības novēršanas un atklāšanas, datu analīzes, īsziņu un e-pasta izsūtīšanas, juridiskos un finanšu pakalpojumus). Šādām trešajām personām var tikt nodoti dati tikai minimālā un nepieciešamā apmērā, lai RHC varētu nodrošināt savus pakalpojumus, turklāt tikai tad, ja tās ir uzņēmušās atbilstošas konfidencialitātes saistības.
  • Vietnē www.rhc.lv var tikt izvietotas un tikt demonstrētas vai nosūtītas trešo personu reklāmas, tajā skaitā interaktīvā veidā (piemēram, spēlēs utt.). Informācija par lietotājiem un to personas dati nekad netiek nodoti reklāmdevējiem, taču reklāmdevējiem var būt tiesības definēt reklāmas auditoriju (piemēram, pēc lietotāja dzimuma, vecuma, atrašanās vietas, kontaktinformācijas u.tml.).
  • Personas dati var tikt izpausti normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos un kārtībā (piemēram, lai atbildētu uz tiesas vai kompetentas iestādes pieprasījumu vai lai ziņotu par pretlikumīgu rīcību).
  • Personas datu sniegšana ir priekšnoteikums profila izveidei un pakalpojumu saņemšanai no RHC.
  • RHC glabā un apstrādā datus, kamēr lietotāja profils netiek dzēsts. Pēc profila dzēšanas personas dati var tikt apstrādāti, ja to paredz vai pieprasa normatīvie akti.FILMĒŠANA, FOTOGRAFĒŠANA UN MATERIĀLU PUBLICĒŠANA/TRANSLĀCIJA

Apmeklējot un / vai piedaloties RHC turnīrā, jūs neiebilstat pret sevis filmēšanu, fotografēšanu un foto / video materiālu publicēšanu / pārraidīšanu turnīra medijos.

IZMAIŅAS UN KOMUNIKĀCIJA

Mēs paturam tiesības veikt izmaiņas šajos noteikumus. Visas noteikumu izmaiņas tiks publicētas vietnē www.rhc.lv. Sazināties ar mums par datu apstrādes un aizsardzības jautājumiem jūs varat, nosūtot elektroniskā pasta vēstuli uz Janis.Jansons@rhc.lv

Fona attēlsFona attēls