Kā pieteikties turnīram?

Vispirms ir jāaizpilda TRUE RHC vai RHC Summer Edition online reģistrācijas forma. Pēc reģistrācijas turnīra pārstāvis Jums izsūtīs EUR 400,- depozīta rēķinu. Pēc rēķina apmaksas komanda tiek apstiprināta turnīram, pievienojot komandas nosaukumu rhc.lv mājas lapā. Komandas menedžerim tiek nosūtīta pieeja komandas profilam. Lai pieslēgtos komandas profilam, lūdzu, izmantot LOG IN mūsu mājas lapā.

Kas ir komandas profils, kādēļ tas ir nepieciešams?

Komandas profils ir galvenais rīks caur kuru tiek pievienota komandas pamatinformācija un veikti pasūtījumi:

• tiek pievienots komandas logo, foto;
  • tiek pievienots spēlētāju, treneru  un līdzbraucēju saraksts;
  • tiek pasūtīta ēdināšana un norādīti alergēni, ja ir tāda nepieciešamība par katru dalībnieku atsevišķi;
  • pirms katras ēdienreizes arēnā, komandas menedžerim ir jāapliecina ēdāju skaits arēnas pārstāvim, uzrādot QR kodu, kurš tiek noskanēts. QR kods ir pieejams komandas profilā, sadaļā Ēdināšana.
  • tiek pasūtīts transports (transfēri vai privātais autobuss)
  • tiek pasūtīta izmitināšana
  • tiek aizpildīts “rooming list”, kas tiek nodots viesnīcai un citi papildus dokumenti pie ierašanās vairāk nav jāpilda.

Cik spēles komandai tiek garantētas turnīra laikā?

Komandai tiek garantētas 7 spēles katrā vecuma grupā, izņemot U13/U15 grupas, kam turnīrā ir garantētas 8 spēles.

Kāds ir spēles laiks turnīrā?

Spēļu ilgums ir 3 x 15 minūtes (netīrais laiks). Trešā perioda pēdējās 2 minūtes – tīrais laiks. Maksimālais kopējais vienas spēles laiks ir 60 minūtes, (ieskaitot iesildīšanos) ja konkrētās spēles tiesnesis nav noteicis citādāk.

Izņēmums: U-9 un U-10 turnīrā spēļu ilgums ir 2 x 15 minūtes (netīrais laiks) un spēles pēdējās 2 minūtes – tīrais laiks. Maksimālais kopējais vienas spēles laiks ir 45 minūtes, ieskaitot iesildīšanos ja konkrētās spēles tiesnesis nav noteicis citādāk. Pārtraukumi starp periodiem nav.

Kāds ir maksimālais un minimālais dalībnieku skaits komandā?

Maksimālais dalībnieku skaits komandā ir 25 (20 spēlētāji, 2 vārtsargi, 3 treneri, assist. treneri). Minimālais skaits 12 (10 spēlētāji, 1 vārtsargs, 1 treneris).

Vai tiek nodrošināta ēdināšana turnīra dalībniekiem?

Brokastis tiek nodrošinātas viesnīcā, kā arī papildus pusdienas un vakariņas. Ārvalstu komandām 5 siltās ēdienreizes:

• piektdien: pusdienas, vakariņas;
  • sestdien: pusdienas, vakariņas,
  • svētdien: pusdienas. P.s. Vakariņas var pasūtīt atsevišķi pie organizatora.

Vietējām Latvijas komandām 3 siltās ēdienreizes: pusdienas piektdien, sestdien, svētdien

Vai tiek nodrošināts transports?

Komandas, kas ierodas uz turnīru bez sava transporta, var pasūtīt 47-vietīgus autobusus. Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā “AUTOBUSU NOMA”

Vai vecāki var braukt kopā ar komandu?

Vecāki var braukt kopā ar komandu, ja viesnīca ir rezervēta pie turnīra organizatora.

Vai var rezervēt citu viesnīcu, kas nav oficiālajā turnīra viesnīcu sadaļā?

Viesnīcu, kas nav iekļauta oficiālajā turnīra viesnīcu sadaļā, nav iespējams rezervēt. Rezervācijas notiek TIKAI caur turnīra organizatoru, pretējā gadījumā komandas dalība netiek apstiprināta.

Vai vecāki dzīvo vienā viesnīcā ar bērniem?

Jā, turnīra organizators to nodrošina. Vecāki var izvēlēties atsevišķas istabiņas vai pasūtīt kopā - dalībnieks + vecāki.

Vai vecāki var pasūtīt paketes cenu (izmitināšana + ēdināšana)?

Jā, vecāki var pasūtīt paketes cenu kopā ar komandu.

Vai vecāki var pasūtīt tikai viesnīcu, bez ēdināšanas arēnās?

Jā, vecāki var pasūtīt numuriņus viesnīcā kopā ar komandu, gan arī numuriņus atsevišķā viesnīcā.

Vai ir pieejamas online translācijas?

Jā, komandas var atsevišķi pasūtīt online translācijas, cena par 7 spēļu tiešraižu paketi ir 420eiro + PVN uz vienu komandu.

Kā pasūtīt vīzas?

Ārvalstu komandām palīdzam organizēt vīzu noformēšanu. Lai organizators varētu nosūtīt ielūgumu, tam nepieciešams saraksts ar visu personu datiem, sīkāk info, lūdzu, jautāt organizatoram.

Vai var pasūtīt gidu, pilsētas apskates tūres?

Jā, ir iespējams pasūtīt gidu vai pilsētas apskates tūres. Lai iegūtu sīkāku informāciju, lūdzu, sazināties ar turnīra organizatoru.