RIGA HOCKEY CUP ir lielākais šāda veida jauniešu hokeja turnīrs Eiropā. Mūsu pieredze, sniedzot pozitīvas hokeja emocijas klātesošajiem jaunatnes spēlētājiem no visas pasaules, ir jau vairāk nekā 15 gadus ilga. Turnīrs notiek Rīgā, kas ir Latvijas galvaspilsēta un Baltijas valstu sirds.

Kopš 2021. gada ar preču zīmi “RIGA HOCKEY CUP” notiek 2 turnīri:

 • Riga Hockey Cup
 • Riga Hockey Cup Summer Edition

 

Riga Hockey Cup Summer Edition bija risinājums COVID-19 pandēmijas dēļ 2021.gada aprīlī pārceltajam “Riga Hockey Cup” un tika aizvadīts 2021.gada augustā. Pēc veiksmīgi aizvadīta turnīra tika nolemts dot iespēju komandām, kas lielākajā daļā Eiropas gatavojas jaunajai sezonai, tikties katru gadu vasaras beigās un palīdzēt sagatavošanās procesā, nodrošinot kvalitatīvu spēļu prakses vietu uz ledus turnīrā.

Mūsu mērķis ir nodrošināt ne tikai izaicinājuma vietu spēlētājiem no visas pasaules, bet arī nodrošināt kvalitatīvu izglītojošu daļu, organizējot nometnes un seminārus gan jaunajiem hokejistiem, gan viņu vecākiem, treneriem un tiesnešiem. Mēs strādājam, lai izveidotu spēcīgu partnerību ar inovatīvu apmācību un vadības grupu "OverSpeed Hockey"

RIGA HOCKEY CUP komanda nodrošina pilnu servisu dalībniekiem. Lai nodrošinātu komfortablu dzīvošanu visiem dalībniekiem, ir izveidojusies sadarbība ar vairākām 3 un 4 zvaigžņu viesnīcām, kas būs piemērotas visām jauno spēlētāju, viņu vecāku un komandas treneru vajadzībām un gaumei. Mūsu transporta iespējas nodrošina Jūsu mobilitāti turnīra laikā un ierašanos un prombraukšanu no Rīgas, bet tiem, kam nav iespējas ceļot, spēles skatīties tiešsaistē. Vairāk informācijas atradīsiet sadaļā “INFO KOMANDĀM”.

RIGA HOCKEY CUP vienmēr ir pretīmnākošs arī vecākiem, aicinot uz norises vietu ne tikai komandas un spēlētājus, bet arī ģimenes. Ja nepieciešams, vecāki var apmesties vienā viesnīcā ar spēlētājiem un treneriem, taču numuriņus var rezervēt arī kādā no citām mūsu partnerviesnīcām.

 

PAPILDUS INFORMĀCIJA

 • Visi turnīri sākas piektdien ap plkst. 08.00 no rīta.
 • Visi turnīri beidzas svētdien (pirmdien U13/U15 Riga Hockey Cup ietvaros) ap plkst. 19.00.
 • Paredzams, ka komandas ierodas ceturtdien.
 • Atgriešanās brauciens ar prāmi vai lidmašīnu jāplāno ne agrāk kā 21.30 svētdienās (U13/U15 pirmdien).
 • Visām komandām visu spēļu laikā jābūt pieejamām pasu kopijām.
 • Turnīru grafiki tiek publicēti turnīra oficiālajā mājas lapā www.rhc.lv vismaz 21 dienu pirms turnīra sākuma.
 • Minimālais spēļu skaits 7 (U13/U15: vismaz 8 spēles)
 • Komandu skaits katrā grupā ir ierobežots
 • Komandām ir jārūpējas par savu veselību, ceļojumu apdrošināšanu un Covid noteikumiem atbilstoši CDC ieteikumiem

 

TIESNEŠI

Mēs arī lūdzam komandas, kas piedalās turnīrā, aicināt līdzi 1 vai 2 augsta līmeņa tiesnešus, taču tas nav obligāti. Tiesnešiem tiek piedāvāta bezmaksas izmitināšana (pamatojoties uz ierašanos ceturtdien un izbraukšanu pirmdien un uz kopīgu divvietīgu numuru ar brokastīm 4 zvaigžņu viesnīcā Bellevue Park), kā arī pusdienas un vakariņas piektdien, sestdien un pusdienas svētdien arēnā. Ceļa izdevumi ir jāsedz pašiem.

Fona attēlsFona attēls