IEMESLI APMEKLĒT RĪGU

RĪGA – BALTIJAS KULTŪRAS GALVASPILSĒTA!

Rīga piedāvā dinamisku kultūras dzīvi. Latvijas Nacionālā opera pulcē pasaules līmeņa māksliniekus. Koncertzālēs regulāri tiek piedāvāti klasiskās un populārās mūzikas koncerti, izstāžu zālēs tiek prezentēti pasaulē pazīstamu klasiskās un mūsdienu mākslinieku darbi. Rīgas kultūras dzīve ir dāsna dažādās izpausmēs.


RĪGA – ARHITEKTŪRAS PĒRLE!

Rīgas arhitektūra ir skaista un daudzveidīga. 800 gadus veco Rīgas dibinātāju celto gotisko baznīcu mantojums, viduslaiku apbūve Vecrīgā, izsmalcinātais jūgendstils, kā arī koka apbūve padara Rīgu par īstu arhitektūras pērli.


RĪGA – GASTRONOMIJAS GALVASPILSĒTA

Rīgas restorāni piedāvā fusion virtuvi, kur var nobaudīt tradicionālos latviešu ēdienus un oriģinālos ēdienus, un oriģinālos ēdienus, kas piedāvā pārsteidzošu garšu kombināciju un aizvedīs aizraujošā gastronomiskā ceļojumā.


RĪGA – VIETA AKTĪVĀM BRĪVDIENĀM

Maratoni, orientēšanās un piedzīvojumu sacensības – tās ir tikai dažas no aktivitātēm, kuras var izbaudīt Rīgā. Parki ir lieliski piemēroti skriešanai vasarā un slēpošanai ziemā. Ūdens resursi, golfa laukumi un pat hipodroms piedāvā kaut ko ikvienam sporta entuziastam.


RĪGA, KUR SATIEKAS GADSIMTI

Rīgai ir vairāk nekā 800 gadu. Katrs gadsimts ir atstājis savas pēdas vecpilsētas un pilsētas centra arhitektūrā. Šeit kultūras mantojums sadzīvo ar straujo mūsdienu dzīves ritmu.


RĪGA – SKAISTUMA UN LABSAJŪTAS PILSĒTA

Rīga ir piemērota SPA procedūru un skaistumkopšanas procedūru baudīšanai – to var izdarīt pašā centrā. Esot Rīgā, jāizbauda tradicionālā latviešu pirts!


RĪGA – IEPIRKŠANĀS PILSĒTA 

Vecpilsēta ir izgriezta nesteidzīgai iepirkšanās iespējai – vecpilsētas šaurajās ieliņās iekārtojušies veikaliņi, kas piedāvā suvenīrus, mākslas galerijas, bet tirdzniecības centri piedāvā gan ārzemju, gan vietējo zīmolu preces.


RĪGA – PILSĒTA TAVAI VESELĪBAI

Profesionāls un augstas klases medicīnas personāls palīdzēs Jums uzlabot Jūsu veselību. Veselības procedūras Rīgā ir kļuvušas populāras, pateicoties pievilcīgām cenām un augstas kvalitātes servisam.


RĪGA – PILSĒTA TAVAM BIZNESAM

Rīga ir lieliski piemērota konferenču, izstāžu un komandas saliedēšanas pasākumu organizēšanai. Pilsēta ir ļoti dinamiska un var piedāvāt ne tikai profesionālu servisu, bet arī labu infrastruktūru.


Uzziniet vairāk par Rīgu: www.liveriga.com

 

Fona attēlsFona attēls