Pateicamies visiem dalībniekiem par dalību RHC Development series by Overspeed 2021. Esam ļoti gandarīti par jūsu izrādīto milzīgo interesi. Latvijā šāda veida pasākums tika organizēts pirmo reizi un mums ir neviltots prieks, ka varējām būt daļa no šī vēsturiskā notikuma, kad pirmajā nometnes seminārā piedalījās 40 bērni un 15 LHF jauniešu hokeja treneri, kas ne tikai piedalījās izglītojošās lekcijās, bet praktizējās arī uz ledus, pielietojot iegūtās teorētiskās zināšanas laukumā. Pasākumu vadīja gan mūsu eksperti, kam ir bagātīga pieredze Ziemeļamerikā, gan pieslēdzoties arī lektoriem no ASV Zoom platformā. 

Jūsu enerģija un milzīgā interese dod mums turmāko dzinuli darboties tālāk arī šajā lauciņā. Atsauksmes liecina, ka iegūtās zināšanas šajā nometnes seminārā ir neatsveramas gan jauno hokejistu turpmākā izaugsmē, gan arī treneriem, kas ikdienā strādā ar jauniešiem un bērniem. 

Mēs kā turnīra organizatori esam atbildīgi, lai bērniem un jauniešiem Riga Hockey Cup ir ne tikai vieta, kur samērot spēkus ar citām hokeja lielvalsu komandām, bet arī sniegt izglītojošu atbalstu, kas var būt nozīmīga bagāža turpmākajā hokejista karjerā. 

Paldies Jums par paveikto, mums bija paties prieks dalīties ar Jums šajā unikālajā pieredzē. Tajā pat laikā nedomājam apstāties pie iesāktā! Jau tuvakajā laikā ziņosim par jaunumiem un gaidāmajām nometnēm 2022. gadā. Lai izdevusies sezona un tiekamies jau pavisam drīz!

 

Saites uz video no treneru semināra ir pieejamas Latvijas Hokeja Federācijas youtube kanālā: https://www.youtube.com/playlist?list=PLOs7i_GvAIpEKwiHPyMZPBftvkn1imAJM.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fona attēlsFona attēls