Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#1 | HK Kurbads | 1:0 | Gelezinis Vilkas / HC Klaipeda | 08:00 | VOLVO B | |
#2 | Jelgavas LSS | 5:1 | Baltu Vilki | 09:00 | JELGAVA | |
#3 | Prizma | 0:3 | Poland | 09:15 | VOLVO B | |
#4 | HS Falcons | 3:2 | Team EESTI | 10:15 | JELGAVA | |
#5 | Stockholm Golden Wings | 6:2 | Emppu’s Hockey talents | 10:30 | VOLVO B | |
#6 | Great Britain | 3:2 | NEXT Hockey | 11:30 | JELGAVA | |
#7 | Liepājas SSS | 1:3 | HK Kurbads | 11:45 | VOLVO B | |
#8 | Pelicans | 1:1 | Jelgavas LSS | 12:45 | JELGAVA | |
#9 | Gelezinis Vilkas / HC Klaipeda | 1:0 | Prizma | 13:00 | VOLVO B | |
#10 | Baltu Vilki | 0:4 | HS Falcons | 14:00 | JELGAVA | |
#11 | Poland | 2:2 | Stockholm Golden Wings | 14:15 | VOLVO B | |
#12 | Team EESTI | 1:3 | NEXT Hockey | 15:15 | JELGAVA | |
#13 | Emppu’s Hockey talents | 6:2 | Liepājas SSS | 15:30 | VOLVO B | |
#14 | Great Britain | 6:0 | Pelicans | 16:30 | JELGAVA | |
#15 | HK Kurbads | 1:3 | Prizma | 16:45 | VOLVO B | |
#16 | Jelgavas LSS | 3:0 | HS Falcons | 17:45 | JELGAVA | |
#17 | Stockholm Golden Wings | 6:2 | Gelezinis Vilkas / HC Klaipeda | 18:00 | VOLVO B | |
#18 | NEXT Hockey | 6:1 | Baltu Vilki | 19:00 | JELGAVA | |
#19 | Liepājas SSS | 1:3 | Poland | 19:15 | VOLVO B | |
#20 | Pelicans | 2:4 | Team EESTI | 20:15 | JELGAVA | |
#21 | Emppu’s Hockey talents | 4:3 | HK Kurbads | 20:30 | VOLVO B |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#22 | HS Falcons | 3:0 | NEXT Hockey | 08:00 | MOGO | |
#23 | Prizma | 1:6 | Stockholm Golden Wings | 08:30 | INBOX | |
#24 | Great Britain | 1:3 | Jelgavas LSS | 09:15 | MOGO | |
#25 | Gelezinis Vilkas / HC Klaipeda | 0:3 | Liepājas SSS | 09:45 | INBOX | |
#26 | Baltu Vilki | 2:4 | Pelicans | 10:30 | MOGO | |
#27 | Poland | 1:1 | Emppu’s Hockey talents | 11:00 | INBOX | |
#28 | Great Britain | 6:2 | Team EESTI | 11:45 | MOGO | |
#29 | HK Kurbads | 3:3 | Stockholm Golden Wings | 12:15 | INBOX | |
#30 | Jelgavas LSS | 2:1 | NEXT Hockey | 13:00 | MOGO | |
#31 | Liepājas SSS | 2:1 | Prizma | 13:30 | INBOX | |
#32 | Pelicans | 0:0 | HS Falcons | 14:15 | MOGO | |
#33 | Emppu’s Hockey talents | 2:3 | Gelezinis Vilkas / HC Klaipeda | 14:45 | INBOX | |
#34 | Great Britain | 6:1 | Baltu Vilki | 15:30 | MOGO | |
#35 | Poland | 3:1 | HK Kurbads | 16:00 | INBOX | |
#36 | Team EESTI | 0:3 | Jelgavas LSS | 16:45 | MOGO | |
#37 | Stockholm Golden Wings | 6:0 | Liepājas SSS | 17:15 | INBOX | |
#38 | NEXT Hockey | 6:1 | Pelicans | 18:00 | MOGO | |
#39 | Prizma | 1:7 | Emppu’s Hockey talents | 18:30 | INBOX | |
#40 | Great Britain | 1:1 | HS Falcons | 19:15 | MOGO | |
#41 | Gelezinis Vilkas / HC Klaipeda | 3:0 | Poland | 19:45 | INBOX | |
#42 | Baltu Vilki | 2:0 | Team EESTI | 20:30 | MOGO |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#43 | HK Kurbads | 6:3 | Baltu Vilki | 08:00 | KURBADS | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#44 | Liepājas SSS | 3:0 | Pelicans | 09:15 | KURBADS | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#45 | Emppu’s Hockey talents | 4:1 | NEXT Hockey | 10:30 | KURBADS | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#46 | Great Britain | 0:2 | Stockholm Golden Wings | 10:45 | INBOX | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#47 | Gelezinis Vilkas / HC Klaipeda | 3:2 | HS Falcons | 11:45 | KURBADS | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#48 | Poland | 1:0 | Jelgavas LSS | 12:00 | INBOX | |
Spēle par 11. Vietu | ||||||
#49 | Baltu Vilki | 1:2 | Pelicans | 13:00 | KURBADS | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#50 | Prizma | 3:1 | Team EESTI | 13:00 | OZO | |
Spēle par 9. Vietu | ||||||
#51 | HK Kurbads | 3:1 | Liepājas SSS | 14:15 | KURBADS | |
🥉 Spēle par 3. Vietu | ||||||
#52 | Great Britain | 3:2 | Jelgavas LSS | 14:15 | INBOX | |
Spēle par 7. Vietu | ||||||
#53 | NEXT Hockey | (ot) 3:2 | HS Falcons | 15:30 | KURBADS | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#54 | Team EESTI | 0:5 | Prizma | 15:30 | OZO | |
ONLINE Balsošana par labākajiem turnīra spēlētājiem Menedžera profilā | 16:30 | |||||
Spēle par 5. Vietu | ||||||
#55 | Emppu’s Hockey talents | (ot) 0:1 | Gelezinis Vilkas / HC Klaipeda | 16:45 | KURBADS | |
🥇 Spēle par 1. Vietu | ||||||
#56 | Stockholm Golden Wings | 2:3 | Poland | 17:45 | INBOX | |
BAUER ALL STAR labāko spēlētāju un VISU KOMANDU apbalvošana Inbox arena | 18:45 |
Komandas | GP | P |
---|---|---|
Stockholm Golden Wings | 6 | 14 |
Poland | 6 | 11 |
Emppu’s Hockey talents | 6 | 10 |
Gelezinis Vilkas / HC Klaipeda | 6 | 9 |
Liepājas SSS | 6 | 6 |
Prizma | 6 | 0 |
HK Kurbads | 6 | 0 |
Komandas | GP | P |
---|---|---|
Great Britain | 6 | 13 |
NEXT Hockey | 6 | 9 |
Pelicans | 6 | 5 |
Team EESTI | 6 | 3 |
Jelgavas LSS | 6 | 0 |
HS Falcons | 6 | 0 |
Baltu Vilki | 6 | 0 |
Spēlētāji | P |
---|---|
Misins | 13 |
Zahn | 12 |
Jansons | 12 |
Spawforth | 11 |
Holin | 10 |
Taliga | 10 |
Travergård | 9 |
Upenieks | 9 |
Albert | 8 |