STRATĒĢISKA PARTNERĪBA

28.01.2020
STRATĒĢISKA PARTNERĪBA


EIROPAS LIELĀKAIS JAUNIEŠU HOKEJA TURNĪRS PAZIŅO PAR STRATĒĢISKU PARTNERĪBU

Rīgā jau 15. reizi norisināsies RIGA HOCKEY CUP – starptautiskais jauniešu hokeja turnīrs, kurš apvieno vairāk kā 270 komandas no visas pasaules, ap 5000 dalībnieku no 23 valstīm ieradīsies uz šo grandiozo pasākumu jau šī gada pavasarī. Turnīra organizatori ir paziņojuši par līguma parakstīšanu ar ilggadējo sadarbības partneri amerikāņu hokeja inventāra ražotāju True Hockey par sadarbības turpināšanu arī 2020. gadā.

“Mūsu mērķis ir organizēt augstākās klases hokeja turnīru, nodrošinot nevainojamu servisu un kvalitāti katrā detaļā, kā arī vērtīgu pieredzi un lieliskās emocijas visiem turnīra dalībniekiem. Tāpēc esam patiesi priecīgi ka visu šo gadu garumā esam ne tikai noturējuši True Hockey uzticību, bet arī ievērojami paplašinājuši sadarbību ar šo amerikāņu slaveno hokeja inventāra ražotāju. Arī šogad, turpinot stratēģisko partnerību ar TRUE Hockey, varēsim iepriecināt visus turnīra dalībniekus ar individuālām dāvanām, pasniegt īpašos apbalvojumus labākajiem spēlētājiem svinīgajā ceremonijā, attiecīgi arī veicināt spēlētāju meistarību pateicoties True Hockey inventāra unikālām īpašībām un progresīvām tehnoloģijām.” komentē turnīra organizators, Riga Cup Events vadītājs Jānis Jansons – “Laipni lūgti TRUE RIGA HOCKEY CUP turnīrā! Tiekamies Rīgā un vēlām veiksmi visiem dalībniekiem!”

Saskaņā ar partnerības vienošanos, TRUE Hockey nodrošinās turnīru un tā dalībniekus ar galvenajām balvām – sniegumu veicinošo hokeja produktu līnijas inventāru, kā arī realizēs demonstrācijas, testēšanas un tirdzniecības pasākumus turnīra norises laikā un vietās. “Mēs priecājamies par šo ilgtermiņa ciešo sadarbību ar RIGA HOCKEY CUP, iesaistoties un atbalstot tik vērienīgu notikumu hokeja pasaulē. Šī ir nozīmīga mērķa auditorija mūsu zīmola produktu demonstrācijai, lietošanas veicināšanai, kā arī lieliskā iespēja uzlabot spēlētāju individuālo meistarību pateicoties True Hockey inventāra unikālajām īpašībām. Mēs vēlamies iepazīstināt tuvāk ikkatru hokeja spēlētāju ar mūsu zīmolu un novēlēt ikkatram dalībniekam panākumus turnīrā!” – komentē Patriks Granlunds (Patrik Granlund), True Hockey Europe mārketinga vadītājs.


Par RIGA HOCKEY CUP:

Starptautiskais hokeja turnīrs TRUE RIGA HOCKEY CUP ir lielākais jauniešu hokeja turnīrs Eiropā, kas šogad pulcēs rekordlielu dalībnieku skaitu. RIGA HOCKEY CUP 2020 norisināsies Rīgā un Pierīgā no 3. aprīļa līdz 3. maijam, apvienojot dažāda vecuma jauniešus no visas pasaules. Turnīra dalībnieku skaits pārsniedz 5500 spēlētāju un ap 4000 vecāku, fanu,  kas pārstāvēs 274 komandas no  23 dažādām valstīm: Latvijas, Čehijas, Zviedrijas, Baltkrievijas, Lietuvas, Krievijas, Austrijas, Igaunijas, Ukrainas, Polijas, Somijas, Slovākijas, Ķīnas, Horvātijas, Francijas, Dānijas, Šveices, Norvēģijas, Ungārijas, Apvienotās Karalistes, Vācijas, Nīderlandes un ASV. Visplašāk  turnīrā tiek pārstāvēta Somija ( 29 komandas), Zviedrija (28), Krievija (20), Baltkrievija (16) un, protams, Latvija (75). Pēc ilgāka pārtraukuma dalību ir apstiprinājusi komanda no ASV un divas komandas no Ķīnas.

RIGA HOCKEY CUP 2020 būs līdz šim lielākais turnīrs tā pastāvēšanas vēsturē – tiek plānotas vairāk kā 800 spēles, kas norisināsies 8 ledus arēnās 5 nedēļu garumā. Ir sasniegti rekordi arī atsevišķos turnīros – 2. nedēļas U13/U15 grupu turnīrs ar 72 komandām, 5. nedēļas U14 AAA/AA grupu turnīrs ar 50 komandām.


Par TRUE Hockey:

“True Temper’s Hockey Division” tika izveidota ar mērķi piesaistīt augstākās kvalitātes materiālus un labākos inženierijas prātus uz ledus. Četrpadsmit gadu laikā, saņemot pasūtījumus no dažādām hokeja kompānijām, “True Hockey” izstrādāja un saražoja vairāk kā divus miljonus hokeja nūju – nūju, kas nonāca neskaitāmu NHL spēlētāju rokās un nodrošināja dominanci visos spēles līmeņos.

Sekojot “True Temper Sports”, pasaules līderim un vairāk kā 70 gadus numur viens “PGA Tour” golfa nūju ražotājam, “TRUE Hockey” ir gatavs arī turpmāk piedāvāt hokeja industrijai izcilu produktu dizainu un tehnoloģijas. Pilnībā kontrolējot produkta izstrādes ciklu, no pētniecības un attīstības cikla līdz izplatīšanai, “TRUE Hockey” fokusējas uz vienu mērķi – piedāvāt tirgū vislabāko hokeja inventāru. Lai iegūtu papildus informāciju, apmeklējiet vietni www.true-hockey.com.


Seko RIGA HOCKEY CUP 2020


Kontakti saziņai:

Jānis Jansons
+ 371 26378360
Janis.Jansons@rhc.lv
www.rhc.lv

Tiekamies lielākajā starptautiskajā jauniešu hokeja turnīrā RIGA HOCKEY CUP 2020!

Facebook jaunumi

Fona attēlsFona attēls