LAIPNI LŪDZAM UZ RHC 20/21

31.08.2020
LAIPNI LŪDZAM UZ RHC 20/21

Cienījamie RHC 20/21 turnīra dalībnieki,

Sveicam Jūs ar jaunā mācību gada un sezonas tuvošanos!

Arī mēs esam atsākuši gatavošanos RHC 20/21 turnīra rīkošanai, lai Jūs visus uzņemtu Rīgā 2021. gada aprīlī-maijā un aizvadītu vienu no labākajiem turnīriem tā pastāvēšanas vēsturē.

Paldies tām komandām, kuras jau ir sazinājušās ar mums un veikušas pārreģistrāciju RHC 20/21 turnīram. Ņemot vērā turnīru vecumu izmaiņas, pārējās komandas lūdzam aizpildīt reģistrācijas formu mūsu oficiālajā mājas lapā www.rhc.lv/registration .

RHC 20/21 turnīra datumi:

Turnīra dalībnieku ērtībai esam izveidojuši RHC turnīra platformu www.rhc.lv, kur turpmāk katras komandas oficiālais pārstāvis tiks pievienots savas komandas profilam, kur būs iespējams:

  • Pievienot komandas logo, foto
  • Pievienot spēlētājus, trenerus
  • Pasūtīt transportu, extra transfērus, sekot līdzi transporta grafikiem
  • Sekot līdzi ēdināšanas grafikiem
  • Uzzināt citu aktuālo informāciju


Kā jau minējām iepriekš, komandām, kuras ir veikušas iemaksu par RHC 2020 (depozītu vai apmaksu par viesnīcu/ēdināšanu), visas summas pilnā apmērā tiek pārceltas un ieskaitītas maksai par RHC 20/21. Ja ir kādas neskaidrības vai jautājumi saistībā ar turnīru, lūdzam sazināties ar Jāni Jansonu janis.jansons@rhc.lv.

Par jautājumiem, kas saistīti par lidojumu rezervācijām ar Air Baltic, lūdzu, sazināties ar Edgaru Erštiķi edgars.erstikis@rhc.lv .

Par mārketinga/sadarbības jautājumiem – Ksenija Maderniece ksenija@reachm.lv.

Sekojiet jaunumiem:


Lai izdevies jaunais mācību gads un uz tikšanos Rīgā, 2021. gadā.

Facebook jaunumi

Fona attēlsFona attēls