SĀKAS RHC SUMMER EDDITION 2021

19.08.2021
SĀKAS RHC SUMMER EDDITION 2021

Jau šo piektdien, ar spēlēm Inbox, Volvo un Ozo arēnās, tiks sākts “RIGA HOCKEY CUP 2021 / SUMMER EDITION”.

Turnīrs tiks aizvadīts sešās vecuma grupās ar 64 komandu piedalīšanos, ieskaitot komandas no Igaunijas, Ukrainas un Vācijas:

 

- 2021.gada 20. – 22. augusts: grupām U11 (2011), U13 (2009), U15 (2007);

- 2021.gada 27. – 29. augusts: grupām U12 (2010), U14 (2008), U16 (2006).

 

Turnīrs tiks organizēts kā pilotprojekts epidemioloģiski drošu starptautisku jauniešu hokeja sacensību (kausa izcīņas) norisei telpās bez skatītāju klātbūtnes, pārbaudot noteikta veida epidemioloģisko drošības pasākumu pietiekamību.

RIGA HOCKEY CUP stratēģiskais partneris būs ilggadējais turnīra draugs un partneris TRUE TEMPER SPORTS.

“Esam priecīgi paziņot, ka par spīti globālajai pandēmijai, esam spējuši rast risinājumu turnīra rīkošanai un turpināt sadarbību ar amerikāņu hokeja inventāra ražotāju TRUE TEMPER SPORTS. Riga Hockey Cup turnīrs ir ar skatu uz nākotnes izaugsmi – ne tikai turnīra organizēšanas jautājumos, bet arī sniedzot iespēju pilnveidoties visām iesaistītajām pusēm, ieskaitot turnīra pašu galveno vērtību – jaunos hokejistus.  Mērķis paliek nemainīgs – turpināt organizēt augstākās klases hokeja turnīru, nodrošinot augstu servisu un kvalitāti, kā arī vērtīgu pieredzi un lieliskas emocijas visiem turnīra dalībniekiem.” neslēpj gandarījumu Riga Hockey Cup vadītājs Jānis Jansons.

“Esam saviļņoti turpināt sadarbību ar RIGA HOCKEY CUP. Mēs esam priecīgi par ciešajām saitēm ar RHC un būt daļa no atbalsta turnīra izaugsmei. RHC vēsturiski ir bijusi liela loma jaunatnes hokeja spēlētāju attīstībā Eiropā, nodrošinot lielam skaitam starptautisku klubu iespēju sacensties vienam pret otru.Šī sadarbība dos iespēju turpināt atbalstīt jaunatnes hokeja attīstību dažādos līmeņos, sākot no iesācējiem līdz profesionāļiem. Šī partnerība mums patiesi ļauj veidot saikni ar mūsu gala patērētāju ļoti jēgpilnā veidā, un cauri visiem RHC kanāliem veicināt TRUE zīmola un mūsu veiktspēju uzlabojošu produktu atpazīstamību un iepazīstināšanu ar tiem.” komentēja Patriks Granlunds, True Temper Hockey Europe mārketinga vadītājs.

 

Tiekamies jau šo piektdien Ozo, Inbox un Volvo arēnās!

 

Seko RIGA HOCKEY CUP SUMMER EDITION 2021

Facebook jaunumi

Fona attēlsFona attēls