Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Autobuss uz komandas akreditāciju 19:35, Radisson Blu Latvia / 20:00 Radisson Park INN / 20:15 Radisson Blu Daugava / 20:30 Belleveu Park hotel, atpakaļ 22:15 | 19:35 | |||||
Komandas akreditācija - Līderu sanāksme Viesnīca Bellevue, konferenču zālē PARIS I | 20:45 |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#57 | HS Falcons | @ | Ogre Juniors | 07:30 | VOLVO B | |
#54 | HC Klaipeda | @ | Kings Kfar Saba | 08:00 | KURBADS | |
#55 | Prizma | @ | Sostine Hockey | 08:45 | VOLVO B | |
#56 | Tappara | @ | HS Kurbads | 09:00 | INBOX | |
#57 | Brynäs IF | @ | Sokil-Kyiv | 09:00 | MARUPE | |
#58 | Free Hawks | @ | HS Riga 2012 | 09:00 | Daugava B | |
#59 | Kremenchuk 2 | @ | Jelgavas LSS | 09:00 | JELGAVA | |
#58 | Team Hungary | @ | HaKi | 09:15 | KURBADS | |
#59 | Jelgavas LSS | @ | Teg SK | 09:15 | OZO | |
#60 | Täby HC | @ | Team Eesti | 10:00 | VOLVO B | |
#61 | Rampage | @ | Brinkens IF | 10:15 | MARUPE | |
#60 | Sweden Hockey | @ | TalsuNSS/THK | 10:15 | Daugava B | |
#61 | Gelezinis Vilkas | @ | Elite British Selects- Red | 10:15 | INBOX | |
#62 | Hockeyprospects | @ | HS Marupe | 10:15 | JELGAVA | |
#62 | HS Riga 2009 | @ | AIK | 10:30 | OZO | |
#63 | HC Vipers Red | @ | HS Kurbads | 10:30 | KURBADS | |
#63 | Gelezinis Vilkas | @ | Tappara | 11:30 | INBOX | |
#64 | Sweden Hockey | @ | EHC Basel Nachwuchs | 11:30 | MARUPE | |
#64 | Kiekko Laser White | @ | DKLRM | 11:30 | Daugava B | |
#65 | HS Riga 2011 | @ | Elite British Selects - Blue | 11:30 | JELGAVA | |
#65 | Hockey Punks Academy | @ | Genève Future Hockey | 11:45 | OZO | |
#66 | Kiekko Laser Red | @ | Prizma A | 11:45 | KURBADS | |
#67 | HC Vipers White | @ | HS Riga 2012 | 12:45 | Daugava B | |
#68 | Ogre Juniors | @ | Daugavpils SS | 12:45 | INBOX | |
#69 | Storm Hockey | @ | Hockeyprospects | 12:45 | JELGAVA | |
#70 | Kremenchuk 1 | @ | Budweis Stars | 12:45 | MARUPE | |
#66 | HS Valmiera | @ | British Selects | 13:00 | OZO | |
#71 | Ice Star | @ | BHC37 | 13:00 | KURBADS | |
#67 | 5.V. Group B | @ | 5.V. Group C | 14:00 | MARUPE | |
#72 | Free Hawks | @ | Sweden Hockey | 14:00 | Daugava B | |
#73 | Elite British Selects- Red | @ | HS Falcons | 14:00 | INBOX | |
#74 | Jelgavas LSS | @ | HS Riga 2011 | 14:00 | JELGAVA | |
#75 | HS Marupe | @ | Kremenchuk 2 | 14:00 | VOLVO B | |
#76 | Sostine Hockey | @ | Kiekko Laser Red | 14:15 | KURBADS | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#68 | 4B : 3C | 15:15 | VOLVO B | |||
#77 | TalsuNSS/THK | @ | Kiekko Laser White | 15:15 | Daugava B | |
#78 | Prizma A | @ | HC Vipers Red | 15:15 | INBOX | |
#79 | Elite British Selects - Blue | @ | Storm Hockey | 15:15 | JELGAVA | |
#80 | Budweis Stars | @ | Gelezinis Vilkas | 15:15 | MARUPE | |
#69 | 6.V. Group D | @ | 6.V. Group A | 15:30 | OZO | |
#81 | HS Kurbads | @ | Ice Star | 15:30 | KURBADS | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#70 | 1B : 2C | 16:30 | INBOX | |||
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#71 | 2B : 1C | 16:30 | MARUPE | |||
#82 | DKLRM | @ | HC Vipers White | 16:30 | Daugava B | |
#83 | Daugavpils SS | @ | Kremenchuk 1 | 16:30 | VOLVO B | |
#72 | 6.V. Group B | @ | 7.V. Group C | 16:45 | OZO | |
#84 | BHC37 | @ | Sostine Hockey | 16:45 | KURBADS | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#73 | 2A : 1D | 17:45 | INBOX | |||
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#74 | 1A : 2D | 17:45 | MARUPE | |||
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#75 | 3B : 4C | 17:45 | VOLVO B | |||
#76 | 6.V. Group A | @ | 6.V. Group C | 18:00 | OZO | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#78 | 4A : 3D | 19:00 | INBOX | |||
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#79 | 3A : 4D | 19:00 | MARUPE | |||
#80 | 5.V. Group A | @ | 5.V. Group D | 19:00 | VOLVO B | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#85 | 1B : 2D | 19:00 | Daugava B | |||
#77 | 6.V. Group D | @ | 6.V. Group B | 19:15 | OZO | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#86 | 1A : 2C | 20:15 | INBOX | |||
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#87 | 1C : 2A | 20:15 | MARUPE | |||
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#88 | 1D : 2B | 20:15 | VOLVO B | |||
#81 | 6.V. Group C | @ | 7.V. Group C | 20:30 | OZO |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#82 | 6.V. Group A | @ | 6.V. Group B | 07:30 | OZO | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#89 | 3A : 3C | 07:30 | Daugava B | |||
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#90 | 4A : 4C | 07:30 | KURBADS | |||
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#91 | #85 zaudētājs | @ | #86 zaudētājs | 07:30 | MARUPE | |
Spēle par 17.-20. Vietu | ||||||
#92 | 5A : 5C | 07:30 | MOGO | |||
Spēle par 25.-28. Vietu | ||||||
#93 | 7B : 7D | 08:30 | JELGAVA | |||
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#94 | #87 zaudētājs | @ | #88 zaudētājs | 08:45 | MARUPE | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#95 | 3B : 3D | 08:45 | Daugava B | |||
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#96 | 4B : 4D | 08:45 | KURBADS | |||
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#97 | #85 uzvarētājs | @ | #86 uzvarētājs | 08:45 | INBOX | |
Spēle par 17.-20. Vietu | ||||||
#98 | 5B : 5D | 08:45 | MOGO | |||
Spēle par 25.-28. Vietu | ||||||
#99 | 7A : 7C | 08:45 | OZO | |||
Spēle par 21.-24. Vietu | ||||||
#101 | 6A : 6C | 09:45 | JELGAVA | |||
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#83 | #78 uzvarētājs | @ | #75 uzvarētājs | 10:00 | Daugava B | |
#84 | 5.V. Group C | @ | 5.V. Group A | 10:00 | MARUPE | |
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#85 | #78 zaudētājs | @ | #75 zaudētājs | 10:00 | MOGO | |
#86 | 6.V. Group D | @ | 7.V. Group C | 10:00 | OZO | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#87 | #73 zaudētājs | @ | #70 zaudētājs | 10:00 | KURBADS | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#100 | #87 uzvarētājs | @ | #88 uzvarētājs | 10:00 | INBOX | |
ONLINE Balsošana par labākajiem turnīra spēlētājiem no 10:00 -16:00 Menedžera profilā | 10:00 | |||||
Spēle par 21.-24. Vietu | ||||||
#102 | 6B : 6D | 11:00 | JELGAVA | |||
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#88 | #73 uzvarētājs | @ | #70 uzvarētājs | 11:15 | INBOX | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#89 | #68 uzvarētājs | @ | #79 uzvarētājs | 11:15 | Daugava B | |
#90 | 5.V. Group D | @ | 5.V. Group B | 11:15 | MARUPE | |
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#91 | #68 zaudētājs | @ | #79 zaudētājs | 11:15 | MOGO | |
#92 | 6.V. Group B | @ | 6.V. Group C | 11:15 | OZO | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#93 | #71 zaudētājs | @ | #74 zaudētājs | 11:15 | KURBADS | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#94 | #71 uzvarētājs | @ | #74 uzvarētājs | 12:30 | INBOX | |
Spēle par 11. Vietu | ||||||
#103 | #89 zaudētājs | @ | #95 zaudētājs | 12:30 | Daugava B | |
Spēle par 15. Vietu | ||||||
#104 | #90 zaudētājs | @ | #96 zaudētājs | 12:30 | KURBADS | |
Spēle par 7. Vietu | ||||||
#105 | #91 zaudētājs | @ | #94 zaudētājs | 12:30 | MARUPE | |
Spēle par 19. Vietu | ||||||
#106 | #92 zaudētājs | @ | #98 zaudētājs | 12:30 | MOGO | |
Spēle par 27. Vietu | ||||||
#107 | #93 zaudētājs | @ | #99 zaudētājs | 12:30 | OZO | |
Spēle par 23. Vietu | ||||||
#109 | #101 zaudētājs | @ | #102 zaudētājs | 13:30 | JELGAVA | |
🥉 Spēle par 3. Vietu | ||||||
#108 | #97 zaudētājs | @ | #100 zaudētājs | 13:45 | INBOX | |
Spēle par 9. Vietu | ||||||
#110 | #89 uzvarētājs | @ | #95 uzvarētājs | 13:45 | Daugava B | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#111 | #90 uzvarētājs | @ | #96 uzvarētājs | 13:45 | KURBADS | |
Spēle par 5. Vietu | ||||||
#112 | #91 uzvarētājs | @ | #94 uzvarētājs | 13:45 | MARUPE | |
Spēle par 17. Vietu | ||||||
#113 | #92 uzvarētājs | @ | #98 uzvarētājs | 13:45 | MOGO | |
Spēle par 25. Vietu | ||||||
#114 | #93 uzvarētājs | @ | #99 uzvarētājs | 13:45 | OZO | |
Spēle par 21. Vietu | ||||||
#115 | #101 uzvarētājs | @ | #102 uzvarētājs | 14:45 | JELGAVA | |
🥉 Spēle par 3. Vietu | ||||||
#95 | #88 zaudētājs | @ | #94 zaudētājs | 15:00 | INBOX | |
Spēle par 11. Vietu | ||||||
#96 | #83 zaudētājs | @ | #89 zaudētājs | 15:00 | Daugava B | |
#97 | 5.V. Group C | @ | 5.V. Group D | 15:00 | MARUPE | |
Spēle par 15. Vietu | ||||||
#98 | #85 zaudētājs | @ | #91 zaudētājs | 15:00 | MOGO | |
#99 | 7.V. Group C | @ | 6.V. Group A | 15:00 | OZO | |
Spēle par 7. Vietu | ||||||
#100 | #87 zaudētājs | @ | #93 zaudētājs | 15:00 | KURBADS | |
Spēle par 9. Vietu | ||||||
#101 | #83 uzvarētājs | @ | #89 uzvarētājs | 16:15 | Daugava B | |
#102 | 5.V. Group A | @ | 5.V. Group B | 16:15 | MARUPE | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#103 | #85 uzvarētājs | @ | #91 uzvarētājs | 16:15 | MOGO | |
Spēle par 5. Vietu | ||||||
#104 | #87 uzvarētājs | @ | #93 uzvarētājs | 16:15 | KURBADS | |
#105 | 6.V. Group C | @ | 6.V. Group D | 16:15 | OZO | |
🥇 Spēle par 1. Vietu | ||||||
#116 | #97 uzvarētājs | @ | #100 uzvarētājs | 16:15 | INBOX | |
🥇 Spēle par 1. Vietu | ||||||
#106 | #88 uzvarētājs | @ | #94 uzvarētājs | 17:30 | INBOX | |
ALL TEAM and BAUER ALL STAR labāko spēlētāju apbalvošana INBOX arena | 18:30 |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#29 | Sostine Hockey | @ | PCHL | 08:00 | AKROPOLE | |
#30 | Teräs-Kiekko | @ | HK Olaine | 08:00 | Daugava B | |
#31 | HC COM-SYS Ricany | @ | BHC37 | 08:00 | INBOX | |
#32 | HS Riga 2012 | @ | HIFK RED | 08:00 | KURBADS | |
#33 | Slovak Falcons | @ | Apex | 09:15 | AKROPOLE | |
#34 | British Selects | @ | HC Vipers | 09:15 | Daugava B | |
#35 | Wild Hockey Development | @ | Baltic Wolves | 09:15 | INBOX | |
#36 | EHT Rockets | @ | LT U12 | 09:15 | KURBADS | |
#33 | 1.V. Group K | @ | 2.V. Group M | 09:30 | JELGAVA | |
#34 | 3.V. Group K | @ | 4.V. Group M | 09:30 | OZO | |
#37 | PCHL | @ | Liepāja SSS | 10:30 | AKROPOLE | |
#38 | Czech Dragons | @ | HIFK WHITE | 10:30 | Daugava B | |
#39 | Kiekko Hait | @ | Be the Best | 10:30 | INBOX | |
#40 | HIFK RED | @ | AHW Poland Select | 10:30 | KURBADS | |
#35 | 2.V. Group K | @ | 1.V. Group M | 10:45 | JELGAVA | |
#36 | 4.V. Group K | @ | 3.V. Group M | 10:45 | OZO | |
#41 | Slovak Falcons | @ | Sostine Hockey | 11:45 | AKROPOLE | |
#42 | HK Olaine | @ | British Selects | 11:45 | Daugava B | |
#43 | BHC37 | @ | Wild Hockey Development | 11:45 | INBOX | |
#44 | EHT Rockets | @ | HS Riga 2012 | 11:45 | KURBADS | |
#37 | 1.V. Group L | @ | 2.V. Group N | 12:00 | JELGAVA | |
#38 | 3.V. Group L | @ | 4.V. Group N | 12:00 | OZO | |
#45 | Apex | @ | Liepāja SSS | 13:00 | AKROPOLE | |
#46 | HIFK WHITE | @ | Teräs-Kiekko | 13:00 | Daugava B | |
#47 | Be the Best | @ | HC COM-SYS Ricany | 13:00 | INBOX | |
#48 | LT U12 | @ | AHW Poland Select | 13:00 | KURBADS | |
#39 | 2.V. Group L | @ | 1.V. Group N | 13:15 | JELGAVA | |
#40 | 4.V. Group L | @ | 3.V. Group N | 13:15 | OZO | |
#49 | HC Vipers | @ | Czech Dragons | 14:15 | Daugava B | |
#50 | Baltic Wolves | @ | Kiekko Hait | 14:15 | INBOX | |
#41 | 1.V. Group M | @ | 1.V. Group K | 14:30 | JELGAVA | |
#42 | 3.V. Group M | @ | 3.V. Group K | 14:30 | OZO | |
#43 | 2.V. Group M | @ | 2.V. Group K | 15:45 | JELGAVA | |
#44 | 4.V. Group M | @ | 4.V. Group K | 15:45 | OZO | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#51 | 1C : 2A | 16:45 | AKROPOLE | |||
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#52 | 3C : 4A | 16:45 | INBOX | |||
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#53 | 1A : 2C | 16:45 | KURBADS | |||
#45 | 1.V. Group N | @ | 1.V. Group L | 17:00 | JELGAVA | |
#46 | 3.V. Group N | @ | 3.V. Group L | 17:00 | OZO | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#54 | 3A : 4C | 18:00 | AKROPOLE | |||
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#55 | 1D : 2B | 18:00 | INBOX | |||
#47 | 2.V. Group N | @ | 2.V. Group L | 18:15 | JELGAVA | |
#48 | 4.V. Group N | @ | 4.V. Group L | 18:15 | OZO | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#56 | 1B : 2D | 18:15 | Daugava A | |||
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#57 | 3D : 4B | 19:15 | INBOX | |||
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#58 | 3B : 4D | 19:30 | Daugava A |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#59 | 6.V. Group B | @ | 5.V. Group A | 07:30 | MOGO | |
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#49 | 3R : 4S | 08:00 | JELGAVA | |||
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#50 | 1R : 2S | 08:00 | KURBADS | |||
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#51 | 3O : 4P | 08:00 | OZO | |||
PLAYOFF 1/2 | ||||||
#52 | 1.V. Group O | @ | 2.V. Group P | 08:30 | INBOX | |
#60 | 6.V. Group D | @ | 5.V. Group B | 08:45 | MOGO | |
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#53 | 4R : 3S | 09:15 | JELGAVA | |||
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#54 | 2R : 1S | 09:15 | KURBADS | |||
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#55 | 4O : 3P | 09:15 | OZO | |||
PLAYOFF 1/2 | ||||||
#56 | 2.V. Group O | @ | 1.V. Group P | 09:45 | INBOX | |
#61 | 5.V. Group D | @ | 6.V. Group B | 10:00 | MOGO | |
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#62 | #52 zaudētājs | @ | #57 zaudētājs | 10:30 | JELGAVA | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#63 | #52 uzvarētājs | @ | #57 uzvarētājs | 10:30 | KURBADS | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#64 | #51 zaudētājs | @ | #55 zaudētājs | 10:30 | OZO | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#65 | #51 uzvarētājs | @ | #55 uzvarētājs | 11:00 | INBOX | |
#66 | 5.V. Group C | @ | 6.V. Group D | 11:15 | MOGO | |
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#67 | #54 zaudētājs | @ | #58 zaudētājs | 11:45 | JELGAVA | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#68 | #54 uzvarētājs | @ | #58 uzvarētājs | 11:45 | KURBADS | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#69 | #53 zaudētājs | @ | #56 zaudētājs | 11:45 | OZO | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#70 | #53 uzvarētājs | @ | #56 uzvarētājs | 12:15 | INBOX | |
#71 | 5.V. Group A | @ | 5.V. Group D | 12:30 | MOGO | |
Spēle par 15. Vietu | ||||||
#57 | #49 zaudētājs | @ | #53 zaudētājs | 13:00 | JELGAVA | |
Spēle par 11. Vietu | ||||||
#58 | #50 zaudētājs | @ | #54 zaudētājs | 13:00 | KURBADS | |
Spēle par 7. Vietu | ||||||
#59 | #51 zaudētājs | @ | #55 zaudētājs | 13:00 | OZO | |
🥉 Spēle par 3. Vietu | ||||||
#60 | #52 zaudētājs | @ | #56 zaudētājs | 13:30 | INBOX | |
#72 | 5.V. Group B | @ | 5.V. Group C | 13:45 | MOGO | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#61 | #49 uzvarētājs | @ | #53 uzvarētājs | 14:15 | JELGAVA | |
Spēle par 9. Vietu | ||||||
#62 | #50 uzvarētājs | @ | #54 uzvarētājs | 14:15 | KURBADS | |
Spēle par 5. Vietu | ||||||
#63 | #51 uzvarētājs | @ | #55 uzvarētājs | 14:15 | OZO | |
🥉 Spēle par 3. Vietu | ||||||
#73 | #65 zaudētājs | @ | #70 zaudētājs | 14:45 | INBOX | |
Spēle par 21. Vietu | ||||||
#74 | 3.V. Group E | @ | 3.V. Group F | 15:00 | MOGO | |
Spēle par 15. Vietu | ||||||
#75 | #62 zaudētājs | @ | #67 zaudētājs | 15:30 | JELGAVA | |
Spēle par 11. Vietu | ||||||
#76 | #63 zaudētājs | @ | #68 zaudētājs | 15:30 | KURBADS | |
Spēle par 7. Vietu | ||||||
#77 | #64 zaudētājs | @ | #69 zaudētājs | 15:30 | OZO | |
PLAYOFF Fināls | ||||||
#64 | #52 uzvarētājs | @ | #56 uzvarētājs | 16:00 | INBOX | |
Spēle par 19. Vietu | ||||||
#78 | 2.V. Group E | @ | 2.V. Group F | 16:15 | MOGO | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#79 | #62 uzvarētājs | @ | #67 uzvarētājs | 16:45 | JELGAVA | |
Spēle par 9. Vietu | ||||||
#80 | #63 uzvarētājs | @ | #68 uzvarētājs | 16:45 | KURBADS | |
Spēle par 5. Vietu | ||||||
#81 | #64 uzvarētājs | @ | #69 uzvarētājs | 16:45 | OZO | |
🥇 Spēle par 1. Vietu | ||||||
#82 | #65 uzvarētājs | @ | #70 uzvarētājs | 17:15 | INBOX | |
Spēle par 17. Vietu | ||||||
#83 | 1.V. Group E | @ | 1.V. Group F | 17:30 | MOGO |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#37 | Kryzhynka | @ | HS Riga 2011 | 08:00 | KURBADS | |
#38 | Pelicans Turkoosi | @ | HS Falcons | 08:30 | Daugava B | |
#39 | Kisa Eagles | @ | HK Tornaado Yellow | 08:45 | VOLVO B | |
#25 | 1.V. Group A | @ | 2.V. Group B | 09:00 | INBOX | |
#26 | 2.V. Group A | @ | 1.V. Group B | 09:00 | OZO | |
#40 | IF Sundsvall Hockey | @ | Prizma | 09:00 | VOLVO A | |
#41 | Pelicans Valkoinen | @ | HK Brocēni | 09:15 | KURBADS | |
#42 | Tatry Select | @ | HC Vipers | 09:45 | Daugava B | |
#43 | British Selects | @ | HK Ventspils | 10:00 | VOLVO B | |
#27 | 1.V. Group C | @ | 2.V. Group D | 10:15 | INBOX | |
#28 | 2.V. Group C | @ | 1.V. Group D | 10:15 | OZO | |
#44 | SaiPa Skydet | @ | Hockeyprospects | 10:15 | VOLVO A | |
#45 | Kiekko Laser Black | @ | Järfälla Hockey Club | 10:30 | KURBADS | |
#46 | Dutch Flyers | @ | Kiekko Laser White | 11:00 | Daugava B | |
#47 | SaiPa Kalet | @ | Viikingit | 11:15 | VOLVO B | |
#29 | 4.V. Group A | @ | 3.V. Group B | 11:30 | INBOX | |
#30 | 3.V. Group A | @ | 4.V. Group B | 11:30 | OZO | |
#48 | Kiekko Vantaa | @ | Daugavpils SS | 11:30 | VOLVO A | |
#49 | HS Riga 2011 | @ | Pelicans Valkoinen | 11:45 | KURBADS | |
#50 | HS Falcons | @ | Tatry Select | 12:15 | Daugava B | |
#51 | HK Tornaado Yellow | @ | British Selects | 12:30 | VOLVO B | |
#31 | 4.V. Group C | @ | 3.V. Group D | 12:45 | INBOX | |
#32 | 3.V. Group C | @ | 4.V. Group D | 12:45 | OZO | |
#52 | Prizma | @ | SaiPa Skydet | 12:45 | VOLVO A | |
#53 | Järfälla Hockey Club | @ | Kryzhynka | 13:00 | KURBADS | |
#54 | Kiekko Laser White | @ | Pelicans Turkoosi | 13:30 | Daugava B | |
#55 | Viikingit | @ | Kisa Eagles | 13:45 | VOLVO B | |
#33 | 2.V. Group D | @ | 1.V. Group A | 14:00 | INBOX | |
#34 | 1.V. Group D | @ | 2.V. Group A | 14:00 | OZO | |
#56 | Daugavpils SS | @ | IF Sundsvall Hockey | 14:00 | VOLVO A | |
#57 | HK Brocēni | @ | Kiekko Laser Black | 14:15 | KURBADS | |
#58 | HC Vipers | @ | Dutch Flyers | 14:45 | Daugava B | |
#59 | HK Ventspils | @ | SaiPa Kalet | 15:00 | VOLVO B | |
#35 | 2.V. Group B | @ | 1.V. Group C | 15:15 | INBOX | |
#36 | 1.V. Group B | @ | 2.V. Group C | 15:15 | OZO | |
#60 | Hockeyprospects | @ | Kiekko Vantaa | 15:15 | VOLVO A | |
#37 | 3.V. Group D | @ | 4.V. Group A | 16:30 | INBOX | |
#38 | 4.V. Group D | @ | 3.V. Group A | 16:30 | OZO | |
#39 | 3.V. Group B | @ | 4.V. Group C | 17:45 | INBOX | |
#40 | 4.V. Group B | @ | 3.V. Group C | 17:45 | OZO | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#61 | 1N : 2M | 17:45 | VOLVO A | |||
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#62 | 1K : 2L | 18:30 | Daugava B | |||
#41 | 1.V. Group A | @ | 1.V. Group C | 19:00 | INBOX | |
#42 | 2.V. Group A | @ | 2.V. Group C | 19:00 | OZO | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#63 | 1M : 2N | 19:00 | VOLVO A | |||
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#64 | 1L : 2K | 19:45 | Daugava B | |||
#43 | 2.V. Group B | @ | 2.V. Group D | 20:15 | INBOX | |
#44 | 1.V. Group B | @ | 1.V. Group D | 20:15 | OZO |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#45 | 4.V. Group B | @ | 4.V. Group D | 08:00 | Daugava B | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#65 | #61 zaudētājs | @ | #62 zaudētājs | 08:00 | KURBADS | |
Spēle par 21.-24. Vietu | ||||||
#66 | 6M : 6N | 08:00 | OZO | |||
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#67 | 4M : 4N | 08:00 | VOLVO A | |||
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#68 | #61 uzvarētājs | @ | #62 uzvarētājs | 08:30 | INBOX | |
#46 | 4.V. Group A | @ | 4.V. Group C | 09:15 | Daugava B | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#69 | #63 zaudētājs | @ | #64 zaudētājs | 09:15 | KURBADS | |
Spēle par 21.-24. Vietu | ||||||
#70 | 6K : 6L | 09:15 | OZO | |||
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#71 | 4K : 4L | 09:15 | VOLVO A | |||
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#72 | #63 uzvarētājs | @ | #64 uzvarētājs | 09:45 | INBOX | |
#47 | 3.V. Group A | @ | 3.V. Group C | 10:30 | Daugava B | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#48 | 3.V. Group E | @ | 4.V. Group F | 10:30 | KURBADS | |
Spēle par 17.-20. Vietu | ||||||
#73 | 5M : 5N | 10:30 | OZO | |||
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#74 | 3M : 3N | 10:30 | VOLVO A | |||
PLAYOFF 1/2 | ||||||
#49 | 1.V. Group E | @ | 2.V. Group F | 11:00 | INBOX | |
#50 | 3.V. Group B | @ | 3.V. Group D | 11:45 | Daugava B | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#51 | 4.V. Group E | @ | 3.V. Group F | 11:45 | KURBADS | |
Spēle par 17.-20. Vietu | ||||||
#75 | 5K : 5L | 11:45 | OZO | |||
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#76 | 3K : 3L | 11:45 | VOLVO A | |||
PLAYOFF 1/2 | ||||||
#52 | 2.V. Group E | @ | 1.V. Group F | 12:15 | INBOX | |
Spēle par 15. Vietu | ||||||
#53 | 4.V. Group G | @ | 4.V. Group H | 13:00 | Daugava B | |
Spēle par 7. Vietu | ||||||
#77 | #65 zaudētājs | @ | #69 zaudētājs | 13:00 | KURBADS | |
Spēle par 23. Vietu | ||||||
#78 | #66 zaudētājs | @ | #70 zaudētājs | 13:00 | OZO | |
Spēle par 15. Vietu | ||||||
#79 | #67 zaudētājs | @ | #71 zaudētājs | 13:00 | VOLVO A | |
🥉 Spēle par 3. Vietu | ||||||
#80 | #68 zaudētājs | @ | #72 zaudētājs | 13:30 | INBOX | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#54 | 3.V. Group G | @ | 3.V. Group H | 14:15 | Daugava B | |
Spēle par 5. Vietu | ||||||
#81 | #65 uzvarētājs | @ | #69 uzvarētājs | 14:15 | KURBADS | |
Spēle par 21. Vietu | ||||||
#82 | #66 uzvarētājs | @ | #70 uzvarētājs | 14:15 | OZO | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#83 | #67 uzvarētājs | @ | #71 uzvarētājs | 14:15 | VOLVO A | |
🥉 Spēle par 3. Vietu | ||||||
#55 | #49 zaudētājs | @ | #52 zaudētājs | 14:45 | INBOX | |
Spēle par 11. Vietu | ||||||
#56 | 2.V. Group G | @ | 2.V. Group H | 15:30 | Daugava B | |
Spēle par 7. Vietu | ||||||
#57 | #48 zaudētājs | @ | #51 zaudētājs | 15:30 | KURBADS | |
Spēle par 19. Vietu | ||||||
#88 | #73 zaudētājs | @ | #75 zaudētājs | 15:30 | OZO | |
Spēle par 11. Vietu | ||||||
#84 | #74 zaudētājs | @ | #76 zaudētājs | 15:30 | VOLVO A | |
🥇 Spēle par 1. Vietu | ||||||
#85 | #68 uzvarētājs | @ | #72 uzvarētājs | 16:00 | INBOX | |
Spēle par 9. Vietu | ||||||
#58 | 1.V. Group G | @ | 1.V. Group H | 16:45 | Daugava B | |
Spēle par 5. Vietu | ||||||
#59 | #48 uzvarētājs | @ | #51 uzvarētājs | 16:45 | KURBADS | |
Spēle par 17. Vietu | ||||||
#86 | #73 uzvarētājs | @ | #75 uzvarētājs | 16:45 | OZO | |
Spēle par 9. Vietu | ||||||
#87 | #74 uzvarētājs | @ | #76 uzvarētājs | 16:45 | VOLVO A | |
PLAYOFF Fināls | ||||||
#60 | #49 uzvarētājs | @ | #52 uzvarētājs | 17:45 | INBOX |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#34 | 3.V. Group G | @ | 4.V. Group G | 00:01 | Pepsi centrs | |
#35 | 3.V. Group H | @ | 4.V. Group H | 00:02 | Pepsi centrs | |
#36 | 3.V. Group C | @ | 4.V. Group C | 00:03 | Pepsi centrs | |
#22 | HS Falcons | @ | NEXT Hockey | 08:00 | MOGO | |
#37 | 2.V. Group C | @ | 1.V. Group D | 08:00 | JELGAVA | |
#38 | 2.V. Group A | @ | 1.V. Group B | 08:00 | OZO | |
#22 | Marupes Baltu Vilki | @ | HS Valmiera | 08:00 | AKROPOLE | |
#23 | Ice Academy | @ | Prizma | 08:00 | VOLVO A | |
#39 | 2.V. Group F | @ | 1.V. Group E | 08:15 | Daugava B | |
#24 | Rezeknes BJSS/Lusi | @ | HK Ventspils | 08:15 | VOLVO B | |
#23 | Prizma | @ | Stockholm Golden Wings | 08:30 | INBOX | |
#25 | Hockey Punks Academy | @ | Ogre Juniors | 08:45 | AKROPOLE | |
#26 | Gelezinis Vilkas | @ | Ogres Laci | 08:45 | VOLVO A | |
#27 | Hockey Staff | @ | HC Vipers | 09:00 | VOLVO B | |
#24 | Great Britain | @ | Jelgavas LSS | 09:15 | MOGO | |
#40 | 1.V. Group A | @ | 2.V. Group B | 09:15 | JELGAVA | |
#41 | 3.V. Group A | @ | 3.V. Group B | 09:15 | OZO | |
#42 | 1.V. Group G | @ | 2.V. Group H | 09:30 | Daugava B | |
#25 | Gelezinis Vilkas | @ | Liepājas SSS | 09:45 | INBOX | |
#43 | 2.V. Group E | @ | 1.V. Group H | 09:45 | VOLVO A | |
#28 | HS Marupe | @ | Jelgavas LSS | 09:45 | AKROPOLE | |
#44 | 1.V. Group F | @ | 2.V. Group G | 10:00 | VOLVO B | |
#45 | 4.V. Group C | @ | 4.V. Group G | 10:15 | KURBADS | |
#26 | Baltu Vilki | @ | Pelicans | 10:30 | MOGO | |
#46 | 1.V. Group C | @ | 2.V. Group D | 10:30 | JELGAVA | |
#47 | 3.V. Group D | @ | 3.V. Group E | 10:30 | OZO | |
#29 | Be the Best | @ | HK Kurbads | 10:30 | AKROPOLE | |
#27 | Poland | @ | Emppu’s Hockey talents | 11:00 | INBOX | |
#30 | Ice Academy | @ | HS Riga Blue | 11:00 | VOLVO A | |
#31 | HK Zibeni | @ | Rezeknes BJSS/Lusi | 11:15 | VOLVO B | |
#48 | 4.V. Group H | @ | 3.V. Group C | 11:30 | KURBADS | |
#32 | HS Riga White | @ | Marupes Baltu Vilki | 11:30 | AKROPOLE | |
#28 | Team EESTI | @ | Great Britain | 11:45 | MOGO | |
#49 | 1.V. Group D | @ | 2.V. Group A | 11:45 | JELGAVA | |
#50 | 1.V. Group B | @ | 2.V. Group C | 11:45 | OZO | |
#33 | Prizma | @ | Ogres Laci | 11:45 | VOLVO A | |
#34 | HC Vipers | @ | HK Ventspils | 12:00 | VOLVO B | |
#29 | HK Kurbads | @ | Stockholm Golden Wings | 12:15 | INBOX | |
#35 | Ogre Juniors | @ | HS Valmiera | 12:15 | AKROPOLE | |
#51 | 3.V. Group G | @ | 3.V. Group H | 12:45 | KURBADS | |
#52 | 1.V. Group H | @ | 2.V. Group G | 12:45 | VOLVO A | |
#30 | Jelgavas LSS | @ | NEXT Hockey | 13:00 | MOGO | |
#53 | 2.V. Group B | @ | 1.V. Group C | 13:00 | JELGAVA | |
#54 | 3.V. Group F | @ | 3.V. Group A | 13:00 | OZO | |
#55 | 1.V. Group F | @ | 2.V. Group E | 13:00 | VOLVO B | |
#36 | Baltic Wolves | @ | Jelgavas LSS | 13:15 | AKROPOLE | |
#31 | Liepājas SSS | @ | Prizma | 13:30 | INBOX | |
#56 | 4.V. Group G | @ | 4.V. Group H | 14:00 | KURBADS | |
#37 | Be the Best | @ | HS Marupe | 14:00 | AKROPOLE | |
#38 | HS Riga Blue | @ | Gelezinis Vilkas | 14:00 | VOLVO A | |
#32 | Pelicans | @ | HS Falcons | 14:15 | MOGO | |
#57 | 1.V. Group G | @ | 2.V. Group F | 14:15 | Daugava B | |
#58 | 2.V. Group D | @ | 1.V. Group A | 14:15 | JELGAVA | |
#59 | 3.V. Group B | @ | 3.V. Group D | 14:15 | OZO | |
#39 | Hockey Staff | @ | HK Zibeni | 14:15 | VOLVO B | |
#33 | Emppu’s Hockey talents | @ | Gelezinis Vilkas | 14:45 | INBOX | |
#60 | 2.V. Group E | @ | 2.V. Group G | 15:00 | VOLVO A | |
#40 | Hockey Punks Academy | @ | HS Riga White | 15:00 | AKROPOLE | |
#61 | 3.V. Group C | @ | 3.V. Group G | 15:15 | KURBADS | |
#62 | 1.V. Group H | @ | 1.V. Group F | 15:15 | VOLVO B | |
#34 | Great Britain | @ | Baltu Vilki | 15:30 | MOGO | |
#63 | 1.V. Group E | @ | 2.V. Group H | 15:30 | Daugava B | |
#64 | 2.V. Group A | @ | 2.V. Group C | 15:30 | JELGAVA | |
#65 | 1.V. Group B | @ | 1.V. Group D | 15:30 | OZO | |
#35 | Poland | @ | HK Kurbads | 16:00 | INBOX | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#41 | 3C : 4B | 16:15 | VOLVO A | |||
#66 | 3.V. Group H | @ | 4.V. Group C | 16:30 | KURBADS | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#42 | 4C : 3B | 16:30 | VOLVO B | |||
#36 | Team EESTI | @ | Jelgavas LSS | 16:45 | MOGO | |
#67 | 1.V. Group C | @ | 1.V. Group A | 16:45 | JELGAVA | |
#68 | 3.V. Group F | @ | 3.V. Group E | 16:45 | OZO | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#43 | 1C : 2B | 17:00 | VOLVO A | |||
#37 | Stockholm Golden Wings | @ | Liepājas SSS | 17:15 | INBOX | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#44 | 1A : 2D | 17:15 | AKROPOLE | |||
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#45 | 2C : 1B | 17:15 | VOLVO B | |||
#69 | 3.V. Group G | @ | 4.V. Group H | 17:45 | KURBADS | |
#38 | NEXT Hockey | @ | Pelicans | 18:00 | MOGO | |
#70 | 1.V. Group E | @ | 1.V. Group G | 18:00 | Daugava B | |
#71 | 2.V. Group B | @ | 2.V. Group D | 18:00 | JELGAVA | |
#72 | 3.V. Group A | @ | 3.V. Group D | 18:00 | OZO | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#46 | 2A : 1D | 18:00 | AKROPOLE | |||
#47 | 5.V. Group C | @ | 5.V. Group B | 18:00 | VOLVO A | |
#39 | Prizma | @ | Emppu’s Hockey talents | 18:30 | INBOX | |
#48 | 5.V. Group A | @ | 5.V. Group D | 18:45 | VOLVO A | |
#73 | 4.V. Group G | @ | 3.V. Group H | 19:00 | KURBADS | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#49 | 3A : 4D | 19:00 | AKROPOLE | |||
#40 | HS Falcons | @ | Great Britain | 19:15 | MOGO | |
#74 | 2.V. Group H | @ | 2.V. Group F | 19:15 | Daugava B | |
#75 | 3.V. Group E | @ | 3.V. Group B | 19:15 | OZO | |
#41 | Gelezinis Vilkas | @ | Poland | 19:45 | INBOX | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#50 | 4A : 3D | 19:45 | AKROPOLE | |||
#42 | Baltu Vilki | @ | Team EESTI | 20:30 | MOGO |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
PLAYOFF 1/4 | ||||||
#76 | 1.V. Group M | @ | 2.V. Group N | 07:30 | VOLVO A | |
PLAYOFF 1/4 | ||||||
#77 | 2.V. Group M | @ | 1.V. Group N | 07:45 | VOLVO B | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#43 | 5A : 6B | 08:00 | KURBADS | |||
#78 | 3.V. Group C | @ | 3.V. Group H | 08:00 | OZO | |
#79 | 3.V. Group D | @ | 3.V. Group F | 08:30 | JELGAVA | |
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#80 | 4.V. Group M | @ | 4.V. Group N | 08:30 | MOGO | |
PLAYOFF 1/4 | ||||||
#81 | 2.V. Group K | @ | 1.V. Group L | 08:45 | VOLVO A | |
PLAYOFF 1/4 | ||||||
#82 | 1.V. Group K | @ | 2.V. Group L | 09:00 | VOLVO B | |
#51 | 5.V. Group B | @ | 5.V. Group A | 09:00 | Daugava B | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#52 | #43 uzvarētājs | @ | #44 uzvarētājs | 09:00 | INBOX | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#44 | 6A : 5B | 09:15 | KURBADS | |||
#83 | 4.V. Group C | @ | 3.V. Group G | 09:15 | OZO | |
#84 | 3.V. Group E | @ | 3.V. Group A | 09:45 | JELGAVA | |
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#85 | 4.V. Group K | @ | 4.V. Group L | 09:45 | MOGO | |
#53 | 5.V. Group D | @ | 5.V. Group C | 09:45 | Daugava B | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#54 | #45 uzvarētājs | @ | #46 uzvarētājs | 09:45 | INBOX | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#55 | #41 uzvarētājs | @ | #48 uzvarētājs | 10:00 | VOLVO A | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#56 | #42 uzvarētājs | @ | #50 uzvarētājs | 10:15 | VOLVO B | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#45 | 3A : 4B | 10:30 | KURBADS | |||
#86 | 4.V. Group G | @ | 3.V. Group C | 10:30 | OZO | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#46 | 1A : 2B | 10:45 | INBOX | |||
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#57 | #41 zaudētājs | @ | #48 zaudētājs | 10:45 | Daugava B | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#58 | #43 zaudētājs | @ | #44 zaudētājs | 10:45 | VOLVO A | |
#87 | 3.V. Group B | @ | 3.V. Group F | 11:00 | JELGAVA | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#88 | 3.V. Group M | @ | 3.V. Group N | 11:00 | MOGO | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#59 | #45 zaudētājs | @ | #46 zaudētājs | 11:00 | VOLVO B | |
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#60 | #42 zaudētājs | @ | #50 zaudētājs | 11:30 | Daugava B | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#47 | 4A : 3B | 11:45 | KURBADS | |||
#89 | 4.V. Group H | @ | 4.V. Group C | 11:45 | OZO | |
PLAYOFF 1/2 | ||||||
#90 | #76 uzvarētājs | @ | #81 uzvarētājs | 11:45 | VOLVO A | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#48 | 2A : 1B | 12:00 | INBOX | |||
PLAYOFF 1/2 | ||||||
#91 | #77 uzvarētājs | @ | #82 uzvarētājs | 12:00 | VOLVO B | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#92 | 3.V. Group K | @ | 3.V. Group L | 12:15 | MOGO | |
Spēle par 11. Vietu | ||||||
#49 | #43 zaudētājs | @ | #44 zaudētājs | 13:00 | KURBADS | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#50 | 7A : 7B | 13:00 | OZO | |||
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#93 | #76 zaudētājs | @ | #81 zaudētājs | 13:00 | VOLVO A | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#94 | #77 zaudētājs | @ | #82 zaudētājs | 13:15 | VOLVO B | |
🥉 Spēle par 3. Vietu | ||||||
#61 | #52 zaudētājs | @ | #54 zaudētājs | 13:15 | INBOX | |
Spēle par 15. Vietu | ||||||
#95 | #80 zaudētājs | @ | #85 zaudētājs | 13:30 | MOGO | |
#62 | 5.V. Group A | @ | 5.V. Group C | 13:45 | Daugava B | |
Spēle par 9. Vietu | ||||||
#51 | #43 uzvarētājs | @ | #44 uzvarētājs | 14:15 | KURBADS | |
🥉 Spēle par 3. Vietu | ||||||
#52 | #46 zaudētājs | @ | #48 zaudētājs | 14:15 | INBOX | |
Spēle par 25. Vietu | ||||||
#96 | 5.V. Group O | @ | 5.V. Group P | 14:15 | OZO | |
Spēle par 9. Vietu | ||||||
#63 | #55 uzvarētājs | @ | #56 uzvarētājs | 14:15 | VOLVO A | |
#64 | 5.V. Group D | @ | 5.V. Group B | 14:30 | Daugava B | |
Spēle par 11. Vietu | ||||||
#65 | #55 zaudētājs | @ | #56 zaudētājs | 14:30 | VOLVO B | |
Spēle par 23. Vietu | ||||||
#97 | 4.V. Group O | @ | 4.V. Group P | 14:45 | JELGAVA | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#98 | #80 uzvarētājs | @ | #85 uzvarētājs | 14:45 | MOGO | |
Spēle par 5. Vietu | ||||||
#66 | #58 uzvarētājs | @ | #59 uzvarētājs | 15:00 | VOLVO A | |
Spēle par 7. Vietu | ||||||
#67 | #58 zaudētājs | @ | #59 zaudētājs | 15:15 | VOLVO B | |
Spēle par 7. Vietu | ||||||
#53 | #45 zaudētājs | @ | #47 zaudētājs | 15:30 | KURBADS | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#54 | 7B : 7A | 15:30 | OZO | |||
Spēle par 15. Vietu | ||||||
#68 | #57 zaudētājs | @ | #60 zaudētājs | 15:30 | Daugava B | |
🥇 Spēle par 1. Vietu | ||||||
#69 | #52 uzvarētājs | @ | #54 uzvarētājs | 15:30 | INBOX | |
Spēle par 21. Vietu | ||||||
#99 | 3.V. Group O | @ | 3.V. Group P | 16:00 | JELGAVA | |
Spēle par 11. Vietu | ||||||
#100 | #88 zaudētājs | @ | #92 zaudētājs | 16:00 | MOGO | |
🥉 Spēle par 3. Vietu | ||||||
#101 | #90 zaudētājs | @ | #91 zaudētājs | 16:00 | VOLVO A | |
Spēle par 5. Vietu | ||||||
#102 | #93 uzvarētājs | @ | #94 uzvarētājs | 16:15 | VOLVO B | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#70 | #57 uzvarētājs | @ | #60 uzvarētājs | 16:15 | Daugava B | |
PLAYOFF Fināls | ||||||
#103 | #90 uzvarētājs | @ | #91 uzvarētājs | 16:30 | INBOX | |
Spēle par 5. Vietu | ||||||
#55 | #45 uzvarētājs | @ | #47 uzvarētājs | 16:45 | KURBADS | |
Spēle par 17. Vietu | ||||||
#104 | 1.V. Group O | @ | 1.V. Group P | 16:45 | OZO | |
Spēle par 19. Vietu | ||||||
#105 | 2.V. Group O | @ | 2.V. Group P | 17:15 | JELGAVA | |
Spēle par 9. Vietu | ||||||
#106 | #88 uzvarētājs | @ | #92 uzvarētājs | 17:15 | MOGO | |
Spēle par 7. Vietu | ||||||
#107 | #93 zaudētājs | @ | #94 zaudētājs | 17:15 | VOLVO A | |
🥇 Spēle par 1. Vietu | ||||||
#56 | #46 uzvarētājs | @ | #48 uzvarētājs | 17:45 | INBOX |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#29 | HC Vipers | @ | Wild Hockey Development | 08:30 | INBOX | |
#30 | Marupes Baltu Vilki | @ | HS Riga 2014 Blue | 08:30 | VOLVO B | |
#31 | Jokerit White | @ | Budweis Stars | 08:45 | VOLVO A | |
#32 | FIN EXTREME | @ | HS Riga 2014 White | 09:15 | INBOX | |
#33 | HK Olaine | @ | Jokerit Blue | 09:15 | VOLVO B | |
#14 | Karlskrona HC | @ | Baltu Vilki | 09:30 | OZO | |
#34 | Be the Best | @ | Baltic Wolves | 09:30 | VOLVO A | |
#15 | Warriors | @ | HS Falcons | 10:15 | VOLVO B | |
#35 | Sokil-Kyiv | @ | HK Zibeni | 10:15 | INBOX | |
#16 | HS Rīga White | @ | Rampage | 10:30 | VOLVO A | |
#17 | JKH GKS JASTRZĘBIE | @ | HK Tukums / NHA | 10:45 | OZO | |
#36 | Young Hockey Kosice | @ | Jelgavas LSS | 11:00 | INBOX | |
#37 | Sostine Hockey | @ | Jokerit Blue | 11:30 | VOLVO B | |
#38 | Marupes Baltu Vilki | @ | HC Panter | 11:45 | VOLVO A | |
#18 | HS Rīga Blue | @ | Karlskrona HC | 12:00 | OZO | |
#39 | Prizma | @ | Wild Hockey Development | 12:00 | INBOX | |
#19 | British Selects | @ | Prizma | 12:30 | VOLVO B | |
#20 | Warriors | @ | HS Rīga White | 12:45 | VOLVO A | |
#40 | FIN EXTREME | @ | Hockey Planet/BHC37 | 12:45 | INBOX | |
#21 | HK Tukums / NHA | @ | HK Kurbads | 13:15 | OZO | |
#22 | Rampage | @ | HS Falcons | 13:45 | VOLVO B | |
#41 | 5.V. Group B | @ | 5.V. Group D | 14:00 | VOLVO A | |
#23 | Baltu Vilki | @ | JKH GKS JASTRZĘBIE | 14:30 | OZO | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#42 | 4B : 3D | 14:45 | VOLVO A | |||
#24 | HS Rīga White | @ | Prizma | 15:00 | VOLVO B | |
#43 | 5.V. Group A | @ | 5.V. Group C | 15:00 | INBOX | |
#25 | Karlskrona HC | @ | HK Kurbads | 15:45 | OZO | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#44 | 1C : 2A | 15:45 | INBOX | |||
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#45 | 2B : 1D | 15:45 | VOLVO A | |||
#26 | HS Falcons | @ | British Selects | 16:15 | VOLVO B | |
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#46 | 1B : 2D | 16:45 | VOLVO A | |||
Spēle par 1.-8. Vietu | ||||||
#47 | 2C : 1A | 16:45 | INBOX | |||
#27 | Baltu Vilki | @ | HK Tukums / NHA | 17:00 | OZO | |
#28 | Prizma | @ | Rampage | 17:30 | VOLVO B | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#48 | 3C : 4A | 17:30 | INBOX | |||
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#49 | 3B : 4D | 17:30 | VOLVO A | |||
#29 | HS Rīga Blue | @ | JKH GKS JASTRZĘBIE | 18:15 | OZO | |
Spēle par 9.-16. Vietu | ||||||
#50 | 4C : 3A | 18:30 | INBOX | |||
#30 | British Selects | @ | Warriors | 18:45 | VOLVO B |
Notikums | Laiks | Vieta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#51 | #42 uzvarētājs | @ | #48 uzvarētājs | 08:15 | VOLVO B | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#52 | #44 zaudētājs | @ | #45 zaudētājs | 08:30 | VOLVO A | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#53 | #44 uzvarētājs | @ | #45 uzvarētājs | 09:00 | INBOX | |
#54 | 5.V. Group D | @ | 5.V. Group A | 09:00 | OZO | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#55 | #49 uzvarētājs | @ | #50 uzvarētājs | 09:00 | VOLVO B | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#56 | #46 zaudētājs | @ | #47 zaudētājs | 09:15 | VOLVO A | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#57 | #46 uzvarētājs | @ | #47 uzvarētājs | 09:45 | INBOX | |
#58 | 5.V. Group C | @ | 5.V. Group B | 09:45 | OZO | |
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#31 | 6A : 5B | 10:00 | VOLVO B | |||
Spēle par 9.-12. Vietu | ||||||
#32 | 5A : 6B | 10:15 | VOLVO A | |||
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#33 | 2A : 1B | 10:45 | INBOX | |||
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#59 | #42 zaudētājs | @ | #48 zaudētājs | 10:45 | OZO | |
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#34 | 4A : 3B | 11:15 | VOLVO B | |||
Spēle par 5.-8. Vietu | ||||||
#35 | 3A : 4B | 11:30 | VOLVO A | |||
Spēle par 13.-16. Vietu | ||||||
#60 | #49 zaudētājs | @ | #50 zaudētājs | 11:30 | OZO | |
Spēle par 1.-4. Vietu | ||||||
#36 | 1A : 2B | 12:00 | INBOX | |||
#61 | 5.V. Group A | @ | 5.V. Group B | 12:30 | OZO | |
Spēle par 11. Vietu | ||||||
#62 | #51 zaudētājs | @ | #55 zaudētājs | 12:30 | VOLVO B | |
Spēle par 7. Vietu | ||||||
#63 | #52 zaudētājs | @ | #56 zaudētājs | 12:45 | VOLVO A | |
🥉 Spēle par 3. Vietu | ||||||
#64 | #53 zaudētājs | @ | #57 zaudētājs | 13:15 | INBOX | |
#65 | 5.V. Group C | @ | 5.V. Group D | 13:15 | OZO | |
Spēle par 9. Vietu | ||||||
#66 | #51 uzvarētājs | @ | #55 uzvarētājs | 13:15 | VOLVO B | |
Spēle par 5. Vietu | ||||||
#67 | #52 uzvarētājs | @ | #56 uzvarētājs | 13:30 | VOLVO A | |
Spēle par 11. Vietu | ||||||
#37 | #31 zaudētājs | @ | #32 zaudētājs | 14:15 | VOLVO B | |
Spēle par 15. Vietu | ||||||
#68 | #59 zaudētājs | @ | #60 zaudētājs | 14:15 | OZO | |
🥉 Spēle par 3. Vietu | ||||||
#38 | #33 zaudētājs | @ | #36 zaudētājs | 14:15 | INBOX | |
Spēle par 9. Vietu | ||||||
#39 | #31 uzvarētājs | @ | #32 uzvarētājs | 14:30 | VOLVO A | |
Spēle par 13. Vietu | ||||||
#69 | #59 uzvarētājs | @ | #60 uzvarētājs | 15:00 | OZO | |
Spēle par 7. Vietu | ||||||
#40 | #34 zaudētājs | @ | #35 zaudētājs | 15:30 | VOLVO B | |
🥇 Spēle par 1. Vietu | ||||||
#70 | #53 uzvarētājs | @ | #57 uzvarētājs | 15:30 | INBOX | |
Spēle par 5. Vietu | ||||||
#41 | #34 uzvarētājs | @ | #35 uzvarētājs | 15:45 | VOLVO A | |
🥇 Spēle par 1. Vietu | ||||||
#42 | #33 uzvarētājs | @ | #36 uzvarētājs | 16:30 | INBOX |