STRATĒĢISKA PARTNERĪBA AR TRUE HOCKEY ARĪ 20/21 GADĀ

Šogad tas būs jau 15. turnīrs, kas norisināsies no 2021. gada 2. aprīļa līdz 2. maijam Rīgā, un kurā piedalīsies 274 komandas un vairāk kā 5500 spēlētāji no 23 valstīm. Un kopā ar TRUE Hockey esam sagatvojuši daudz dāvanu un pārsteigumu turnīra dalībniekiem!

Mūsu mērķis ir organizēt augstākās klases hokeja turnīru, nodrošinot nevainojamu servisu un kvalitāti katrā detaļā, kā arī vērtīgu pieredzi un lieliskās emocijas visiem turnīra dalībniekiem. Tāpēc esam patiesi priecīgi ka visu šo gadu garumā esam ne tikai noturējuši True Hockey uzticību, bet arī ievērojami paplašinājuši sadarbību ar šo amerikāņu slaveno hokeja inventāra ražotāju. Arī šogad, turpinot stratēģisko partnerību ar TRUE Hockey, varēsim iepriecināt visus turnīra dalībniekus ar individuālām dāvanām, pasniegt īpašos apbalvojumus labākajiem spēlētājiem svinīgajā ceremonijā, attiecīgi arī veicināt spēlētāju meistarību pateicoties True Hockey inventāra unikālām īpašībām un progresīvām tehnoloģijām.”- komentē turnīra organizators, Riga Cup Events vadītājs Jānis Jansons - “Laipni lūgti TRUE RIGA HOCKEY CUP turnīrā! Tiekamies Rīgā un vēlām veiksmi visiem dalībniekiem!”


PAR TRUE HOCKEY:

“True Temper’s Hockey Division” tika izveidota ar mērķi piesaistīt augstākās kvalitātes materiālus un labākos inženierijas prātus uz ledus. Četrpadsmit gadu laikā, saņemot pasūtījumus no dažādām hokeja kompānijām, “True Hockey” izstrādāja un saražoja vairāk kā divus miljonus hokeja nūju – nūju, kas nonāca neskaitāmu NHL spēlētāju rokās un nodrošināja dominanci visos spēles līmeņos.

Sekojot “True Temper Sports”, pasaules līderim un vairāk kā 70 gadus numur viens “PGA Tour” golfa nūju ražotājam, “TRUE Hockey” ir gatavs arī turpmāk piedāvāt hokeja industrijai izcilu produktu dizainu un tehnoloģijas. Pilnībā kontrolējot produkta izstrādes ciklu, no pētniecības un attīstības cikla līdz izplatīšanai, “TRUE Hockey” fokusējas uz vienu mērķi – piedāvāt tirgū vislabāko hokeja inventāru. Lai iegūtu papildus informāciju, apmeklējiet vietni www.true-hockey.com.

Pilno relīzi lasiet: STRATĒĢISKA PARTNERĪBA

TRUE SUVENĪRI

 

TIEKAMIES RĪGĀ!

Facebook jaunumi

Fona attēlsFona attēls