Riga Hockey Cup izaugsmes sērija kopā ar OverSpeed

Nometne 15. - 18. augusts

Rīga, Latvija, Volvo halle

Vecums: 9 – 16


Riga Hockey Cup izaugsmes sērija kopā OverSpeed ir pilnvērtīga attīstības/treniņu programma, kuras mērķis ir hokeja spēles izaugsme vairākos veidos, un kura tendēta uz spēlētājiem, treneriem, vecākiem un organizācijām.

Mūsu mērķis ir attīstīt visus spēles aspektus, apvienojot starptautiskus un Ziemeļamerikas profesionālos trenerus, kuriem ir NHL un starptautiskā līmeņa treneru, spēlētāju un menedžeru pieredze.

No dalībnieku/spēlētāju skata punkta šī būs “darba nometne”, nevis “spēļu nometne”. Mūsu uzmanības centrā būs augstākā līmeņa slidošanas tehnika, lai sagatavotu jaunus spēlētājus mūsdienu hokejam. Mēs iekļausim arī mūsu patentēto slidošanas programmu prasmju attīstību, lai palīdzētu spēlētājiem attīstīt pilnvērtīgu spēlētāju īpašību komplektu. Šajā nometnē mūsu uzmanības centrā būs individuālais, nevis komandas koncepts. Tomēr mēs parādīsim spēlētājiem, kā viņu advancēto slidošanu un prasmes var izmantot komandas spēlē.

“If you can skate today, you can play the game.”

(Ja Tu proti slidot, Tu vari spēlēt hokeju)

Mūsu Dynamic Hockey Fitness programma ir paredzēta ātrumam, veiklībai un vispārējiem fiziskās sagatovatības mērķiem, kas ir noteicošais mūsdienu elites spēlētājiem. Šī programma būs apvienota ar ikdienas nodarbībām uz ledus, lai spēlētājiem nodrošinātu lielisku aktivitāšu un vingrinājumu bāzi, ko viņi var iekļaut savos treniņos.

“Talent only takes you so far.  Train hard, train smart.”

(Tikai ar talantu tālu netiksi. Trenējieties cītīgi, trenējieties gudri)

Hokeja IQ, kuru vadīs nometnes galvenais treneris Mets Bertani (ilggadējs Ņujorkas Islanders treneris). Mets ir video pielietošanas eksperts, viņš izmanto videoklipus kā apmācības instrumentu gan jaunajiem spēlētājiem, gan profesionāļiem. Nometnē viņš izmantos tās pašas mācību metodes, kuras pielietoja trenējot tādus spēlētājus kā Džons Tavaress, Anderss Lī, Broks Nelsons un daudzus citus.

“If you can’t think the game, no one wants to play with you.”

(Ja Tu neizproti spēli, ar Tevi neviens negribēs spēlēt)

Mūsu Vārtsarga attīstības programmu vadīs IIHF Slavas zāles biedrs, ilggadējs NHL un Latvijas olimpiskais vārtsargs Artūrs Irbe. Atzīts par vienu no gudrākajiem, strādīgākajiem un konkurētspējīgākajiem vārtsargu spēlētājiem pasaulē, Artūrs katru dienu strādās ar nelielu jauno vārtsargu grupu. Galvenā uzmanība tiks pievērsta vārtsargu treniņu pamatu veidošanai gan fiziski, gan intelektuāli, lai palīdzētu spēlētājiem attīstīties un augt.

“Can’t win without a great goaltender the players and staff have belief in.”

(Nevar uzvarēt bez lieliska vārtsarga, kuram tic spēlētāji un treneri)

Facebook jaunumi

Fona attēlsFona attēls