Event | Time | Location | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#82 | HS Valmiera | 1:6 | Sweden Hockey | 07:30 | OZO | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#89 | Kremenchuk 1 | 1:4 | BHC37 | 07:30 | Daugava B | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#90 | Daugavpils SS | 3:8 | HC Vipers Red | 07:30 | KURBADS | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#91 | Kiekko Laser White | 0:2 | Sostine Hockey | 07:30 | MARUPE | |
Game for 17.-20. place | ||||||
#92 | Gelezinis Vilkas | 1:2 | HS Kurbads | 07:30 | MOGO | |
Game for 25.-28. place | ||||||
#93 | Free Hawks | 2:6 | Elite British Selects - Blue | 08:30 | JELGAVA | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#94 | Prizma A | 7:1 | HS Riga 2012 | 08:45 | MARUPE | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#95 | Sweden Hockey | 1:3 | Hockeyprospects | 08:45 | Daugava B | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#96 | HC Vipers White | 4:1 | Jelgavas LSS | 08:45 | KURBADS | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#97 | Storm Hockey | (ot) 3:4 | Budweis Stars | 08:45 | INBOX | |
Game for 17.-20. place | ||||||
#98 | DKLRM | 10:2 | Kremenchuk 2 | 08:45 | MOGO | |
Game for 25.-28. place | ||||||
#99 | Ogre Juniors | 1:2 | Kiekko Laser Red | 08:45 | OZO | |
Game for 21.-24. place | ||||||
#101 | Elite British Selects- Red | 3:1 | Ice Star | 09:45 | JELGAVA | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#83 | British Selects | 3:5 | Team Eesti | 10:00 | Daugava B | |
#84 | Gelezinis Vilkas | 1:3 | Hockey Punks Academy | 10:00 | MARUPE | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#85 | HC Klaipeda | (ot) 3:4 | Sokil-Kyiv | 10:00 | MOGO | |
#86 | HaKi | 5:2 | Rampage | 10:00 | OZO | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#87 | Genève Future Hockey | 1:3 | Tappara | 10:00 | KURBADS | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#100 | HS Falcons | 4:3 | HS Riga 2011 | 10:00 | INBOX | |
Game for 21.-24. place | ||||||
#102 | TalsuNSS/THK | 0:4 | HS Marupe | 11:00 | JELGAVA | |
PLAYOFF 1/2 | ||||||
#88 | Team Hungary | 3:2 | EHC Basel Nachwuchs | 11:15 | INBOX | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#89 | Prizma | 0:2 | Jelgavas LSS | 11:15 | Daugava B | |
#90 | Kings Kfar Saba | 1:3 | Sostine Hockey | 11:15 | MARUPE | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#91 | Brynäs IF | 3:6 | AIK | 11:15 | MOGO | |
#92 | Sweden Hockey | 2:4 | HS Kurbads | 11:15 | OZO | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#93 | Täby HC | (ot) 1:2 | Teg SK | 11:15 | KURBADS | |
PLAYOFF 1/2 | ||||||
#94 | Brinkens IF | 1:2 | HS Riga 2009 | 12:30 | INBOX | |
Game for 11. place | ||||||
#103 | Kremenchuk 1 | 5:3 | Sweden Hockey | 12:30 | Daugava B | |
Game for 15. place | ||||||
#104 | Daugavpils SS | 1:2 | Jelgavas LSS | 12:30 | KURBADS | |
Game for 7. place | ||||||
#105 | Kiekko Laser White | 3:2 | HS Riga 2012 | 12:30 | MARUPE | |
Game for 19. place | ||||||
#106 | Gelezinis Vilkas | 5:2 | Kremenchuk 2 | 12:30 | MOGO | |
Game for 27. place | ||||||
#107 | Free Hawks | 0:5 | Ogre Juniors | 12:30 | OZO | |
Game for 23. place | ||||||
#109 | Ice Star | (ot) 2:3 | TalsuNSS/THK | 13:30 | JELGAVA | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#108 | Storm Hockey | 4:8 | HS Riga 2011 | 13:45 | INBOX | |
Game for 9. place | ||||||
#110 | BHC37 | 3:1 | Hockeyprospects | 13:45 | Daugava B | |
Game for 13. place | ||||||
#111 | HC Vipers Red | 5:2 | HC Vipers White | 13:45 | KURBADS | |
Game for 5. place | ||||||
#112 | Sostine Hockey | 1:2 | Prizma A | 13:45 | MARUPE | |
Game for 17. place | ||||||
#113 | HS Kurbads | 3:2 | DKLRM | 13:45 | MOGO | |
Game for 25. place | ||||||
#114 | Elite British Selects - Blue | 3:0 | Kiekko Laser Red | 13:45 | OZO | |
Game for 21. place | ||||||
#115 | Elite British Selects- Red | (ot) 2:1 | HS Marupe | 14:45 | JELGAVA | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#95 | EHC Basel Nachwuchs | 1:2 | Brinkens IF | 15:00 | INBOX | |
Game for 11. place | ||||||
#96 | British Selects | 2:1 | Prizma | 15:00 | Daugava B | |
#97 | Gelezinis Vilkas | 5:9 | Kings Kfar Saba | 15:00 | MARUPE | |
Game for 15. place | ||||||
#98 | HC Klaipeda | (ot) 4:5 | Brynäs IF | 15:00 | MOGO | |
#99 | Rampage | 1:6 | HS Valmiera | 15:00 | OZO | |
Game for 7. place | ||||||
#100 | Genève Future Hockey | (ot) 2:3 | Täby HC | 15:00 | KURBADS | |
Game for 9. place | ||||||
#101 | Team Eesti | 6:0 | Jelgavas LSS | 16:15 | Daugava B | |
#102 | Hockey Punks Academy | 1:1 | Sostine Hockey | 16:15 | MARUPE | |
Game for 13. place | ||||||
#103 | Sokil-Kyiv | 1:0 | AIK | 16:15 | MOGO | |
Game for 5. place | ||||||
#104 | Tappara | (ot) 3:4 | Teg SK | 16:15 | KURBADS | |
#105 | HS Kurbads | 6:1 | HaKi | 16:15 | OZO | |
🥇 Game for 1. place | ||||||
#116 | Budweis Stars | 4:0 | HS Falcons | 16:15 | INBOX | |
PLAYOFF Finals | ||||||
#107 | Team Hungary | 0:3 | HS Riga 2009 | 17:30 | INBOX |
Event | Time | Location | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#59 | HIFK WHITE | 9:0 | AHW Poland Select | 07:30 | MOGO | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#49 | Dutch Flyers U12 | 6:2 | Kiekko Hait | 08:00 | JELGAVA | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#50 | Kings Hockey | 6:0 | Kings Kfar Saba | 08:00 | KURBADS | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#51 | Copenhagen Falcons | 4:1 | HS Falkons | 08:00 | OZO | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#52 | Prizma | 2:1 | HC Panter | 08:30 | INBOX | |
#60 | Kiekko Hait | 6:4 | HC Vipers | 08:45 | MOGO | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#53 | Viru Sputnik | 2:4 | HK Tukums | 09:15 | JELGAVA | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#54 | HK Brocēni | 3:6 | Talsu NSS/THK | 09:15 | KURBADS | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#55 | HS Riga 2013 | 7:0 | British Selects | 09:15 | OZO | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#56 | Patriot | 2:1 | Jelgavas LSS | 09:45 | INBOX | |
#61 | Be the Best | 7:0 | HIFK WHITE | 10:00 | MOGO | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#62 | Apex | 3:5 | British Selects | 10:30 | JELGAVA | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#63 | LT U12 | 1:6 | BHC37 | 10:30 | KURBADS | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#64 | Slovak Falcons | 5:4 | HK Olaine | 10:30 | OZO | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#65 | EHT Rockets | 3:5 | HC COM-SYS Ricany | 11:00 | INBOX | |
#66 | Sostine Hockey | 0:5 | Kiekko Hait | 11:15 | MOGO | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#67 | HIFK RED | 4:2 | Czech Dragons | 11:45 | JELGAVA | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#68 | PCHL | 3:1 | Wild Hockey Development | 11:45 | KURBADS | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#69 | Liepāja SSS | 5:6 | Teräs-Kiekko | 11:45 | OZO | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#70 | HS Riga 2012 | 3:0 | Baltic Wolves | 12:15 | INBOX | |
#71 | AHW Poland Select | 3:13 | Be the Best | 12:30 | MOGO | |
Game for 15. place | ||||||
#57 | Kiekko Hait | 0:11 | Viru Sputnik | 13:00 | JELGAVA | |
Game for 11. place | ||||||
#58 | Kings Kfar Saba | 2:0 | HK Brocēni | 13:00 | KURBADS | |
Game for 7. place | ||||||
#59 | HS Falkons | 6:3 | British Selects | 13:00 | OZO | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#60 | HC Panter | (ot) 2:3 | Jelgavas LSS | 13:30 | INBOX | |
#72 | HC Vipers | 4:0 | Sostine Hockey | 13:45 | MOGO | |
Game for 13. place | ||||||
#61 | Dutch Flyers U12 | (ot) 3:2 | HK Tukums | 14:15 | JELGAVA | |
Game for 9. place | ||||||
#62 | Kings Hockey | 6:4 | Talsu NSS/THK | 14:15 | KURBADS | |
Game for 5. place | ||||||
#63 | Copenhagen Falcons | 4:1 | HS Riga 2013 | 14:15 | OZO | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#73 | EHT Rockets | 5:1 | Baltic Wolves | 14:45 | INBOX | |
Game for 21. place | ||||||
#74 | AHW Poland Select | 0:10 | Sostine Hockey | 15:00 | MOGO | |
Game for 15. place | ||||||
#75 | Apex | 1:3 | Czech Dragons | 15:30 | JELGAVA | |
Game for 11. place | ||||||
#76 | LT U12 | 4:2 | Wild Hockey Development | 15:30 | KURBADS | |
Game for 7. place | ||||||
#77 | HK Olaine | 2:4 | Liepāja SSS | 15:30 | OZO | |
PLAYOFF Finals | ||||||
#64 | Prizma | 1:2 | Patriot | 16:00 | INBOX | |
Game for 19. place | ||||||
#78 | HIFK WHITE | 0:5 | HC Vipers | 16:15 | MOGO | |
Game for 13. place | ||||||
#79 | British Selects | 5:3 | HIFK RED | 16:45 | JELGAVA | |
Game for 9. place | ||||||
#80 | BHC37 | 5:2 | PCHL | 16:45 | KURBADS | |
Game for 5. place | ||||||
#81 | Slovak Falcons | 8:1 | Teräs-Kiekko | 16:45 | OZO | |
🥇 Game for 1. place | ||||||
#82 | HC COM-SYS Ricany | (ot) 2:1 | HS Riga 2012 | 17:15 | INBOX | |
Game for 17. place | ||||||
#83 | Be the Best | 6:2 | Kiekko Hait | 17:30 | MOGO | |
ALL TEAMS and BAUER ALL STAR best players awarding ceremony INBOX arena | 18:15 |
Event | Time | Location | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#45 | Kiekko Laser Red | 2:0 | Kisa Eagles | 08:00 | Daugava B | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#65 | SaiPa Kalet | 2:4 | Kryzhynka | 08:00 | KURBADS | |
Game for 21.-24. place | ||||||
#66 | SaiPa Skydet | 3:2 | Kisa Eagles | 08:00 | OZO | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#67 | Daugavpils SS | 1:2 | British Selects | 08:00 | VOLVO A | |
PLAYOFF 1/2 | ||||||
#69 | IF Sundsvall Hockey | (ot) 3:2 | HS Falcons | 08:30 | INBOX | |
#46 | Czech Dragons | 3:5 | Sweden Hockey | 09:15 | Daugava B | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#70 | HK Ventspils | 0:4 | HK Brocēni | 09:15 | KURBADS | |
Game for 21.-24. place | ||||||
#71 | Pelicans Turkoosi | 6:3 | Pelicans Valkoinen | 09:15 | OZO | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#72 | Tatry Select | 5:3 | Kiekko Laser Black | 09:15 | VOLVO A | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#73 | Hockeyprospects | 2:3 | HC Vipers | 09:45 | INBOX | |
#47 | Liepāja SSS | 0:4 | Kiekko Vantaa | 10:30 | Daugava B | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#48 | Baltic Wolves | 1:4 | HS Riga 2010 | 10:30 | KURBADS | |
Game for 17.-20. place | ||||||
#74 | Prizma | 4:1 | Viikingit | 10:30 | OZO | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#75 | Kiekko Vantaa | (ot) 5:4 | HK Tornaado Yellow | 10:30 | VOLVO A | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#49 | Järfälla Hockey Club | (ot) 3:4 | Be the Best | 11:00 | INBOX | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#51 | LTU Select | (ot) 2:3 | Prizma | 11:45 | KURBADS | |
Game for 17.-20. place | ||||||
#76 | Kiekko Laser White | 3:4 | Järfälla Hockey Club | 11:45 | OZO | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#77 | Dutch Flyers | 3:5 | HS Riga 2011 | 11:45 | VOLVO A | |
#50 | Wild Hockey Development | 3:1 | British Selects | 11:45 | Daugava B | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#52 | HS Falcons | 1:2 | HK Tornaado Blue | 12:15 | INBOX | |
Game for 15. place | ||||||
#53 | Kisa Eagles | (ot) 1:2 | Czech Dragons | 13:00 | Daugava B | |
Game for 7. place | ||||||
#78 | SaiPa Kalet | 2:0 | HK Ventspils | 13:00 | KURBADS | |
Game for 23. place | ||||||
#79 | Kisa Eagles | 0:3 | Pelicans Valkoinen | 13:00 | OZO | |
Game for 15. place | ||||||
#80 | Daugavpils SS | 2:5 | Kiekko Laser Black | 13:00 | VOLVO A | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#81 | HS Falcons | 3:2 | Hockeyprospects | 13:30 | INBOX | |
Game for 13. place | ||||||
#54 | Liepāja SSS | 3:5 | Sweden Hockey | 14:15 | Daugava B | |
Game for 5. place | ||||||
#82 | Kryzhynka | 1:3 | HK Brocēni | 14:15 | KURBADS | |
Game for 21. place | ||||||
#83 | SaiPa Skydet | 4:1 | Pelicans Turkoosi | 14:15 | OZO | |
Game for 13. place | ||||||
#84 | British Selects | 1:4 | Tatry Select | 14:15 | VOLVO A | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#55 | Järfälla Hockey Club | (ot) 0:1 | HS Falcons | 14:45 | INBOX | |
Game for 11. place | ||||||
#56 | Kiekko Laser Red | 4:3 | British Selects | 15:30 | Daugava B | |
Game for 7. place | ||||||
#57 | Baltic Wolves | 3:2 | LTU Select | 15:30 | KURBADS | |
Game for 19. place | ||||||
#85 | Viikingit | 3:2 | Kiekko Laser White | 15:30 | OZO | |
Game for 11. place | ||||||
#86 | HK Tornaado Yellow | 3:6 | Dutch Flyers | 15:30 | VOLVO A | |
ONLINE VOTING for Best tournament players IS OPEN Manager profile | 15:30 | |||||
🥇 Game for 1. place | ||||||
#87 | IF Sundsvall Hockey | (ot) 3:4 | HC Vipers | 16:00 | INBOX | |
Game for 9. place | ||||||
#58 | Kiekko Vantaa | 3:1 | Wild Hockey Development | 16:45 | Daugava B | |
Game for 5. place | ||||||
#59 | HS Riga 2010 | 9:4 | Prizma | 16:45 | KURBADS | |
Game for 17. place | ||||||
#88 | Prizma | 4:3 | Järfälla Hockey Club | 16:45 | OZO | |
Game for 9. place | ||||||
#89 | Kiekko Vantaa | 2:6 | HS Riga 2011 | 16:45 | VOLVO A | |
PLAYOFF Finals | ||||||
#60 | Be the Best | 4:1 | HK Tornaado Blue | 17:15 | INBOX |
Event | Time | Location | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Game for 1 - 8 place | ||||||
#76 | 1M : 2N | 07:30 | VOLVO A | |||
Game for 1-8 place | ||||||
#77 | 2M : 1N | 07:45 | VOLVO B | |||
Game for 9.-12. place | ||||||
#43 | 5A : 6B | 08:00 | KURBADS | |||
#78 | Hockey Staff | @ | Löwen Frankfurt e.V. | 08:00 | OZO | |
#79 | Sokil Kyiv | @ | Daugavpils SS | 08:30 | JELGAVA | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#80 | 4M : 4N | 08:30 | MOGO | |||
Game for 1-8 place | ||||||
#81 | 2K : 1L | 08:45 | VOLVO A | |||
Game for 1-8 place | ||||||
#82 | 1K : 2L | 09:00 | VOLVO B | |||
#51 | Ogres Laci | @ | Hockey Punks Academy | 09:00 | Daugava B | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#52 | #43 winner | @ | #44 winner | 09:00 | INBOX | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#44 | 6A : 5B | 09:15 | KURBADS | |||
#83 | Hockey Punks Academy | @ | Wild Hockey Development | 09:15 | OZO | |
#84 | Klaipedos Baltija | @ | HS Riga 2013 White | 09:45 | JELGAVA | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#85 | 4.P. Group K | @ | 4.P. Group L | 09:45 | MOGO | |
#53 | 5.P. Group D | @ | HK Ventspils | 09:45 | Daugava B | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#54 | #45 winner | @ | #46 winner | 09:45 | INBOX | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#55 | #41 winner | @ | #48 winner | 10:00 | VOLVO A | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#56 | #42 winner | @ | #50 winner | 10:15 | VOLVO B | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#45 | 3A : 4B | 10:30 | KURBADS | |||
#86 | HK Ventspils | @ | Hockey Staff | 10:30 | OZO | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#46 | 1A : 2B | 10:45 | INBOX | |||
Game for 13.-16. place | ||||||
#57 | #41 loser | @ | #48 loser | 10:45 | Daugava B | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#58 | #43 loser | @ | #44 loser | 10:45 | VOLVO A | |
#87 | HS Marupe | @ | Daugavpils SS | 11:00 | JELGAVA | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#88 | 3M : 3N | 11:00 | MOGO | |||
Game for 5.-8. place | ||||||
#59 | #45 loser | @ | #46 loser | 11:00 | VOLVO B | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#60 | #42 loser | @ | #50 loser | 11:30 | Daugava B | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#47 | 4A : 3B | 11:45 | KURBADS | |||
#89 | Ogre Juniors | @ | Hockey Punks Academy | 11:45 | OZO | |
PLAYOFF 1/2 | ||||||
#90 | #76 winner | @ | #81 winner | 11:45 | VOLVO A | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#48 | 2A : 1B | 12:00 | INBOX | |||
PLAYOFF 1/2 | ||||||
#91 | #77 winner | @ | #82 winner | 12:00 | VOLVO B | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#92 | 3K : 3L | 12:15 | MOGO | |||
Game for 11. place | ||||||
#49 | #43 loser | @ | #44 loser | 13:00 | KURBADS | |
Game for 13. place | ||||||
#50 | 7A : 7B | 13:00 | OZO | |||
Game for 5.-8. place | ||||||
#93 | #76 loser | @ | #81 loser | 13:00 | VOLVO A | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#94 | #77 loser | @ | #82 loser | 13:15 | VOLVO B | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#61 | #52 loser | @ | #54 loser | 13:15 | INBOX | |
Game for 15. place | ||||||
#95 | #80 loser | @ | #85 loser | 13:30 | MOGO | |
#62 | Hockey Punks Academy | @ | HK Ventspils | 13:45 | Daugava B | |
Game for 9. place | ||||||
#51 | #43 winner | @ | #44 winner | 14:15 | KURBADS | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#52 | #46 loser | @ | #48 loser | 14:15 | INBOX | |
Game for 25. place | ||||||
#96 | 5O : 5P | 14:15 | OZO | |||
Game for 9. place | ||||||
#63 | #55 winner | @ | #56 winner | 14:15 | VOLVO A | |
#64 | 5.P. Group D | @ | Ogres Laci | 14:30 | Daugava B | |
Game for 11. place | ||||||
#65 | #55 loser | @ | #56 loser | 14:30 | VOLVO B | |
Game for 23. place | ||||||
#97 | 4O : 4P | 14:45 | JELGAVA | |||
Game for 13. place | ||||||
#98 | #80 winner | @ | #85 winner | 14:45 | MOGO | |
Game for 5. place | ||||||
#66 | #58 winner | @ | #59 winner | 15:00 | VOLVO A | |
Game for 7. place | ||||||
#67 | #58 loser | @ | #59 loser | 15:15 | VOLVO B | |
Game for 7. place | ||||||
#53 | #45 loser | @ | #47 loser | 15:30 | KURBADS | |
Game for 13. place | ||||||
#54 | 7B : 7A | 15:30 | OZO | |||
Game for 15. place | ||||||
#68 | #57 loser | @ | #60 loser | 15:30 | Daugava B | |
🥇 Game for 1. place | ||||||
#69 | #52 winner | @ | #54 winner | 15:30 | INBOX | |
Game for 21. place | ||||||
#99 | 3O : 3P | 16:00 | JELGAVA | |||
Game for 11. place | ||||||
#100 | #88 loser | @ | #92 loser | 16:00 | MOGO | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#101 | #90 loser | @ | #91 loser | 16:00 | VOLVO A | |
Game for 5. place | ||||||
#102 | #93 winner | @ | #94 winner | 16:15 | VOLVO B | |
Game for 13. place | ||||||
#70 | #57 winner | @ | #60 winner | 16:15 | Daugava B | |
PLAYOFF Finals | ||||||
#103 | #90 winner | @ | #91 winner | 16:30 | INBOX | |
Game for 5. place | ||||||
#55 | #45 winner | @ | #47 winner | 16:45 | KURBADS | |
Game for 17. place | ||||||
#104 | 1O : 1P | 16:45 | OZO | |||
Game for 19. place | ||||||
#105 | 2O : 2P | 17:15 | JELGAVA | |||
Game for 9. place | ||||||
#106 | #88 winner | @ | #92 winner | 17:15 | MOGO | |
Game for 7. place | ||||||
#107 | #93 loser | @ | #94 loser | 17:15 | VOLVO A | |
🥇 Game for 1. place | ||||||
#56 | #46 winner | @ | #48 winner | 17:45 | INBOX | |
BAUER ALL STAR best players and ALL TEAMS awarding ceremony Inbox arena | 18:45 |
Event | Time | Location | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Team Accreditation- Leaders Meeting Hotel Bellevue, conference room Berlin | 20:45 |
Event | Time | Location | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#29 | HC Vipers | @ | Wild Hockey Development | 08:30 | INBOX | |
#30 | Marupes Baltu Vilki | @ | HS Riga 2014 Blue | 08:30 | VOLVO B | |
#31 | Jokerit White | @ | Budweis Stars | 08:45 | VOLVO A | |
#32 | FIN EXTREME | @ | HS Riga 2014 White | 09:15 | INBOX | |
#33 | HK Olaine | @ | Jokerit Blue | 09:15 | VOLVO B | |
#14 | Karlskrona HC | @ | Baltu Vilki | 09:30 | OZO | |
#34 | Be the Best | @ | Baltic Wolves | 09:30 | VOLVO A | |
#15 | Warriors | @ | HS Falcons | 10:15 | VOLVO B | |
#35 | Sokil-Kyiv | @ | HK Zibeni | 10:15 | INBOX | |
#16 | HS Rīga White | @ | Rampage | 10:30 | VOLVO A | |
#17 | JKH GKS JASTRZĘBIE | @ | HK Tukums / NHA | 10:45 | OZO | |
#36 | Young Hockey Kosice | @ | Jelgavas LSS | 11:00 | INBOX | |
#37 | Sostine Hockey | @ | Jokerit Blue | 11:30 | VOLVO B | |
#38 | Marupes Baltu Vilki | @ | HC Panter | 11:45 | VOLVO A | |
#18 | HS Rīga Blue | @ | Karlskrona HC | 12:00 | OZO | |
#39 | Prizma | @ | Wild Hockey Development | 12:00 | INBOX | |
#19 | British Selects | @ | Prizma | 12:30 | VOLVO B | |
#20 | Warriors | @ | HS Rīga White | 12:45 | VOLVO A | |
#40 | FIN EXTREME | @ | Hockey Planet/BHC37 | 12:45 | INBOX | |
#21 | HK Tukums / NHA | @ | HK Kurbads | 13:15 | OZO | |
#22 | Rampage | @ | HS Falcons | 13:45 | VOLVO B | |
#41 | 5.P. Group B | @ | 5.P. Group D | 14:00 | VOLVO A | |
#23 | Baltu Vilki | @ | JKH GKS JASTRZĘBIE | 14:30 | OZO | |
Game for 9.-16. place | ||||||
#42 | 4B : 3D | 14:45 | VOLVO A | |||
#24 | HS Rīga White | @ | Prizma | 15:00 | VOLVO B | |
#43 | 5.P. Group A | @ | 5.P. Group C | 15:00 | INBOX | |
#25 | Karlskrona HC | @ | HK Kurbads | 15:45 | OZO | |
Game for 1.-8. place | ||||||
#44 | 1C : 2A | 15:45 | INBOX | |||
Game for 1.-8. place | ||||||
#45 | 2B : 1D | 15:45 | VOLVO A | |||
#26 | HS Falcons | @ | British Selects | 16:15 | VOLVO B | |
Game for 1.-8. place | ||||||
#46 | 1B : 2D | 16:45 | VOLVO A | |||
Game for 1.-8. place | ||||||
#47 | 2C : 1A | 16:45 | INBOX | |||
#27 | Baltu Vilki | @ | HK Tukums / NHA | 17:00 | OZO | |
#28 | Prizma | @ | Rampage | 17:30 | VOLVO B | |
Game for 9.-16. place | ||||||
#48 | 3C : 4A | 17:30 | INBOX | |||
Game for 9.-16. place | ||||||
#49 | 3B : 4D | 17:30 | VOLVO A | |||
#29 | HS Rīga Blue | @ | JKH GKS JASTRZĘBIE | 18:15 | OZO | |
Game for 9.-16. place | ||||||
#50 | 4C : 3A | 18:30 | INBOX | |||
#30 | British Selects | @ | Warriors | 18:45 | VOLVO B |
Event | Time | Location | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
Game for 9.-12. place | ||||||
#51 | #42 winner | @ | #48 winner | 08:15 | VOLVO B | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#52 | #44 loser | @ | #45 loser | 08:30 | VOLVO A | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#53 | #44 winner | @ | #45 winner | 09:00 | INBOX | |
#54 | 5.P. Group D | @ | 5.P. Group A | 09:00 | OZO | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#55 | #49 winner | @ | #50 winner | 09:00 | VOLVO B | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#56 | #46 loser | @ | #47 loser | 09:15 | VOLVO A | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#57 | #46 winner | @ | #47 winner | 09:45 | INBOX | |
#58 | 5.P. Group C | @ | 5.P. Group B | 09:45 | OZO | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#31 | 6A : 5B | 10:00 | VOLVO B | |||
Game for 9.-12. place | ||||||
#32 | 5A : 6B | 10:15 | VOLVO A | |||
Game for 1.-4. place | ||||||
#33 | 2A : 1B | 10:45 | INBOX | |||
Game for 13.-16. place | ||||||
#59 | #42 loser | @ | #48 loser | 10:45 | OZO | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#34 | 4A : 3B | 11:15 | VOLVO B | |||
Game for 5.-8. place | ||||||
#35 | 3A : 4B | 11:30 | VOLVO A | |||
Game for 13.-16. place | ||||||
#60 | #49 loser | @ | #50 loser | 11:30 | OZO | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#36 | 1A : 2B | 12:00 | INBOX | |||
#61 | 5.P. Group A | @ | 5.P. Group B | 12:30 | OZO | |
Game for 11. place | ||||||
#62 | #51 loser | @ | #55 loser | 12:30 | VOLVO B | |
Game for 7. place | ||||||
#63 | #52 loser | @ | #56 loser | 12:45 | VOLVO A | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#64 | #53 loser | @ | #57 loser | 13:15 | INBOX | |
#65 | 5.P. Group C | @ | 5.P. Group D | 13:15 | OZO | |
Game for 9. place | ||||||
#66 | #51 winner | @ | #55 winner | 13:15 | VOLVO B | |
Game for 5. place | ||||||
#67 | #52 winner | @ | #56 winner | 13:30 | VOLVO A | |
Game for 11. place | ||||||
#37 | #31 loser | @ | #32 loser | 14:15 | VOLVO B | |
Game for 15. place | ||||||
#68 | #59 loser | @ | #60 loser | 14:15 | OZO | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#38 | #33 loser | @ | #36 loser | 14:15 | INBOX | |
Game for 9. place | ||||||
#39 | #31 winner | @ | #32 winner | 14:30 | VOLVO A | |
Game for 13. place | ||||||
#69 | #59 winner | @ | #60 winner | 15:00 | OZO | |
Game for 7. place | ||||||
#40 | #34 loser | @ | #35 loser | 15:30 | VOLVO B | |
🥇 Game for 1. place | ||||||
#70 | #53 winner | @ | #57 winner | 15:30 | INBOX | |
Game for 5. place | ||||||
#41 | #34 winner | @ | #35 winner | 15:45 | VOLVO A | |
🥇 Game for 1. place | ||||||
#42 | #33 winner | @ | #36 winner | 16:30 | INBOX | |
BAUER ALL STAR best players and ALL TEAMS awarding ceremony Inbox arena | 17:30 |