Event | Time | Location | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#57 | HS Falcons | @ | Ogre Juniors | 07:30 | VOLVO B | |
#54 | HC Klaipeda | @ | Kings Kfar Saba | 08:00 | KURBADS | |
#55 | Prizma | @ | Sostine Hockey | 08:45 | VOLVO B | |
#56 | Tappara | @ | HS Kurbads | 09:00 | INBOX | |
#57 | Brynäs IF | @ | Sokil-Kyiv | 09:00 | MARUPE | |
#58 | Free Hawks | @ | HS Riga 2012 | 09:00 | Daugava B | |
#59 | Kremenchuk 2 | @ | Jelgavas LSS | 09:00 | JELGAVA | |
#58 | Team Hungary | @ | HaKi | 09:15 | KURBADS | |
#59 | Jelgavas LSS | @ | Teg SK | 09:15 | OZO | |
#60 | Täby HC | @ | Team Eesti | 10:00 | VOLVO B | |
#61 | Rampage | @ | Brinkens IF | 10:15 | MARUPE | |
#60 | Sweden Hockey | @ | TalsuNSS/THK | 10:15 | Daugava B | |
#61 | Gelezinis Vilkas | @ | Elite British Selects- Red | 10:15 | INBOX | |
#62 | Hockeyprospects | @ | HS Marupe | 10:15 | JELGAVA | |
#62 | HS Riga 2009 | @ | AIK | 10:30 | OZO | |
#63 | HC Vipers Red | @ | HS Kurbads | 10:30 | KURBADS | |
#63 | Gelezinis Vilkas | @ | Tappara | 11:30 | INBOX | |
#64 | Sweden Hockey | @ | EHC Basel Nachwuchs | 11:30 | MARUPE | |
#64 | Kiekko Laser White | @ | DKLRM | 11:30 | Daugava B | |
#65 | HS Riga 2011 | @ | Elite British Selects - Blue | 11:30 | JELGAVA | |
#65 | Hockey Punks Academy | @ | Genève Future Hockey | 11:45 | OZO | |
#66 | Kiekko Laser Red | @ | Prizma A | 11:45 | KURBADS | |
#67 | HC Vipers White | @ | HS Riga 2012 | 12:45 | Daugava B | |
#68 | Ogre Juniors | @ | Daugavpils SS | 12:45 | INBOX | |
#69 | Storm Hockey | @ | Hockeyprospects | 12:45 | JELGAVA | |
#70 | Kremenchuk 1 | @ | Budweis Stars | 12:45 | MARUPE | |
#66 | HS Valmiera | @ | British Selects | 13:00 | OZO | |
#71 | Ice Star | @ | BHC37 | 13:00 | KURBADS | |
#67 | 5.P. Group B | @ | 5.P. Group C | 14:00 | MARUPE | |
#72 | Free Hawks | @ | Sweden Hockey | 14:00 | Daugava B | |
#73 | Elite British Selects- Red | @ | HS Falcons | 14:00 | INBOX | |
#74 | Jelgavas LSS | @ | HS Riga 2011 | 14:00 | JELGAVA | |
#75 | HS Marupe | @ | Kremenchuk 2 | 14:00 | VOLVO B | |
#76 | Sostine Hockey | @ | Kiekko Laser Red | 14:15 | KURBADS | |
Game for 9.-16. place | ||||||
#68 | 4B : 3C | 15:15 | VOLVO B | |||
#77 | TalsuNSS/THK | @ | Kiekko Laser White | 15:15 | Daugava B | |
#78 | Prizma A | @ | HC Vipers Red | 15:15 | INBOX | |
#79 | Elite British Selects - Blue | @ | Storm Hockey | 15:15 | JELGAVA | |
#80 | Budweis Stars | @ | Gelezinis Vilkas | 15:15 | MARUPE | |
#69 | 6.P. Group D | @ | 6.P. Group A | 15:30 | OZO | |
#81 | HS Kurbads | @ | Ice Star | 15:30 | KURBADS | |
Game for 1.-8. place | ||||||
#70 | 1B : 2C | 16:30 | INBOX | |||
Game for 1.-8. place | ||||||
#71 | 2B : 1C | 16:30 | MARUPE | |||
#82 | DKLRM | @ | HC Vipers White | 16:30 | Daugava B | |
#83 | Daugavpils SS | @ | Kremenchuk 1 | 16:30 | VOLVO B | |
#72 | 6.P. Group B | @ | 7.P. Group C | 16:45 | OZO | |
#84 | BHC37 | @ | Sostine Hockey | 16:45 | KURBADS | |
Game for 1.-8. place | ||||||
#73 | 2A : 1D | 17:45 | INBOX | |||
Game for 1.-8. place | ||||||
#74 | 1A : 2D | 17:45 | MARUPE | |||
Game for 9.-16. place | ||||||
#75 | 3B : 4C | 17:45 | VOLVO B | |||
#76 | 6.P. Group A | @ | 6.P. Group C | 18:00 | OZO | |
Game for 9.-16. place | ||||||
#78 | 4A : 3D | 19:00 | INBOX | |||
Game for 9.-16. place | ||||||
#79 | 3A : 4D | 19:00 | MARUPE | |||
#80 | 5.P. Group A | @ | 5.P. Group D | 19:00 | VOLVO B | |
Game for 1.-8. place | ||||||
#85 | 1B : 2D | 19:00 | Daugava B | |||
#77 | 6.P. Group D | @ | 6.P. Group B | 19:15 | OZO | |
Game for 1.-8. place | ||||||
#86 | 1A : 2C | 20:15 | INBOX | |||
Game for 1.-8. place | ||||||
#87 | 1C : 2A | 20:15 | MARUPE | |||
Game for 1.-8. place | ||||||
#88 | 1D : 2B | 20:15 | VOLVO B | |||
#81 | 6.P. Group C | @ | 7.P. Group C | 20:30 | OZO |
Event | Time | Location | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#82 | 6.P. Group A | @ | 6.P. Group B | 07:30 | OZO | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#89 | 3A : 3C | 07:30 | Daugava B | |||
Game for 13.-16. place | ||||||
#90 | 4A : 4C | 07:30 | KURBADS | |||
Game for 5.-8. place | ||||||
#91 | #85 loser | @ | #86 loser | 07:30 | MARUPE | |
Game for 17.-20. place | ||||||
#92 | 5A : 5C | 07:30 | MOGO | |||
Game for 5.-8. place | ||||||
#93 | #87 loser | @ | #88 loser | 08:15 | INBOX | |
Game for 25.-28. place | ||||||
#94 | 7B : 7D | 08:30 | JELGAVA | |||
Game for 9.-12. place | ||||||
#95 | 3B : 3D | 08:45 | Daugava B | |||
Game for 13.-16. place | ||||||
#96 | 4B : 4D | 08:45 | KURBADS | |||
Game for 1.-4. place | ||||||
#97 | #85 winner | @ | #86 winner | 08:45 | MARUPE | |
Game for 17.-20. place | ||||||
#98 | 5B : 5D | 08:45 | MOGO | |||
Game for 25.-28. place | ||||||
#99 | 7A : 7C | 08:45 | OZO | |||
Game for 1.-4. place | ||||||
#100 | #87 winner | @ | #88 winner | 09:30 | INBOX | |
Game for 21.-24. place | ||||||
#101 | 6A : 6C | 09:45 | JELGAVA | |||
Game for 9.-12. place | ||||||
#83 | #78 winner | @ | #75 winner | 10:00 | Daugava B | |
#84 | 5.P. Group C | @ | 5.P. Group A | 10:00 | MARUPE | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#85 | #78 loser | @ | #75 loser | 10:00 | MOGO | |
#86 | 6.P. Group D | @ | 7.P. Group C | 10:00 | OZO | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#87 | #73 loser | @ | #70 loser | 10:00 | KURBADS | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#88 | #73 winner | @ | #70 winner | 10:45 | INBOX | |
Game for 21.-24. place | ||||||
#102 | 6B : 6D | 11:00 | JELGAVA | |||
Game for 9.-12. place | ||||||
#89 | #68 winner | @ | #79 winner | 11:15 | Daugava B | |
#90 | 5.P. Group D | @ | 5.P. Group B | 11:15 | MARUPE | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#91 | #68 loser | @ | #79 loser | 11:15 | MOGO | |
#92 | 6.P. Group B | @ | 6.P. Group C | 11:15 | OZO | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#93 | #71 loser | @ | #74 loser | 11:15 | KURBADS | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#94 | #71 winner | @ | #74 winner | 12:00 | INBOX | |
Game for 11. place | ||||||
#103 | #89 loser | @ | #95 loser | 12:30 | Daugava B | |
Game for 15. place | ||||||
#104 | #90 loser | @ | #96 loser | 12:30 | KURBADS | |
Game for 7. place | ||||||
#105 | #91 loser | @ | #93 loser | 12:30 | MARUPE | |
Game for 19. place | ||||||
#106 | #92 loser | @ | #98 loser | 12:30 | MOGO | |
Game for 27. place | ||||||
#107 | #94 loser | @ | #99 loser | 12:30 | OZO | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#108 | #97 loser | @ | #100 loser | 13:15 | INBOX | |
Game for 23. place | ||||||
#109 | #101 loser | @ | #102 loser | 13:30 | JELGAVA | |
Game for 9. place | ||||||
#110 | #89 winner | @ | #95 winner | 13:45 | Daugava B | |
Game for 13. place | ||||||
#111 | #90 winner | @ | #96 winner | 13:45 | KURBADS | |
Game for 5. place | ||||||
#112 | #91 winner | @ | #93 winner | 13:45 | MARUPE | |
Game for 17. place | ||||||
#113 | #92 winner | @ | #98 winner | 13:45 | MOGO | |
Game for 25. place | ||||||
#114 | #94 winner | @ | #99 winner | 13:45 | OZO | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#95 | #88 loser | @ | #94 loser | 14:30 | INBOX | |
Game for 21. place | ||||||
#115 | #101 winner | @ | #102 winner | 14:45 | JELGAVA | |
Game for 11. place | ||||||
#96 | #83 loser | @ | #89 loser | 15:00 | Daugava B | |
#97 | 5.P. Group C | @ | 5.P. Group D | 15:00 | MARUPE | |
Game for 15. place | ||||||
#98 | #85 loser | @ | #91 loser | 15:00 | MOGO | |
#99 | 7.P. Group C | @ | 6.P. Group A | 15:00 | OZO | |
Game for 7. place | ||||||
#100 | #87 loser | @ | #93 loser | 15:00 | KURBADS | |
🥇 Game for 1. place | ||||||
#116 | #97 winner | @ | #100 winner | 15:45 | INBOX | |
Game for 9. place | ||||||
#101 | #83 winner | @ | #89 winner | 16:15 | Daugava B | |
#102 | 5.P. Group A | @ | 5.P. Group B | 16:15 | MARUPE | |
Game for 13. place | ||||||
#103 | #85 winner | @ | #91 winner | 16:15 | MOGO | |
Game for 5. place | ||||||
#104 | #87 winner | @ | #93 winner | 16:15 | KURBADS | |
#105 | 6.P. Group C | @ | 6.P. Group D | 16:15 | OZO | |
🥇 Game for 1. place | ||||||
#106 | #88 winner | @ | #94 winner | 17:30 | INBOX |
Event | Time | Location | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#29 | Sostine Hockey | @ | PCHL | 08:00 | VOLVO A | |
#30 | Teräs-Kiekko | @ | HK Olaine | 08:00 | Daugava B | |
#31 | HC COM-SYS Ricany | @ | BHC37 | 08:00 | INBOX | |
#32 | HS Riga 2012 | @ | HIFK RED | 08:00 | KURBADS | |
#33 | Slovak Falcons | @ | Apex | 09:15 | VOLVO A | |
#34 | British Selects | @ | HC Vipers | 09:15 | Daugava B | |
#35 | Wild Hockey Development | @ | Baltic Wolves | 09:15 | INBOX | |
#36 | EHT Rockets | @ | LT U12 | 09:15 | KURBADS | |
#33 | 1.P. Group K | @ | 2.P. Group M | 09:30 | MOGO | |
#34 | 3.P. Group K | @ | 4.P. Group M | 09:30 | OZO | |
#37 | PCHL | @ | Liepāja SSS | 10:30 | VOLVO A | |
#38 | Czech Dragons | @ | HIFK WHITE | 10:30 | Daugava B | |
#39 | Kiekko Hait | @ | Be the Best | 10:30 | INBOX | |
#40 | HIFK RED | @ | AHW Poland Select | 10:30 | KURBADS | |
#35 | 2.P. Group K | @ | 1.P. Group M | 10:45 | MOGO | |
#36 | 4.P. Group K | @ | 3.P. Group M | 10:45 | OZO | |
#41 | Slovak Falcons | @ | Sostine Hockey | 11:45 | VOLVO A | |
#42 | HK Olaine | @ | British Selects | 11:45 | Daugava B | |
#43 | BHC37 | @ | Wild Hockey Development | 11:45 | INBOX | |
#44 | EHT Rockets | @ | HS Riga 2012 | 11:45 | KURBADS | |
#37 | 1.P. Group L | @ | 2.P. Group N | 12:00 | MOGO | |
#38 | 3.P. Group L | @ | 4.P. Group N | 12:00 | OZO | |
#45 | Apex | @ | Liepāja SSS | 13:00 | VOLVO A | |
#46 | HIFK WHITE | @ | Teräs-Kiekko | 13:00 | Daugava B | |
#47 | Be the Best | @ | HC COM-SYS Ricany | 13:00 | INBOX | |
#48 | LT U12 | @ | AHW Poland Select | 13:00 | KURBADS | |
#39 | 2.P. Group L | @ | 1.P. Group N | 13:15 | MOGO | |
#40 | 4.P. Group L | @ | 3.P. Group N | 13:15 | OZO | |
#49 | HC Vipers | @ | Czech Dragons | 14:15 | Daugava B | |
#50 | Baltic Wolves | @ | Kiekko Hait | 14:15 | INBOX | |
#41 | 1.P. Group M | @ | 1.P. Group K | 14:30 | MOGO | |
#42 | 3.P. Group M | @ | 3.P. Group K | 14:30 | OZO | |
#43 | 2.P. Group M | @ | 2.P. Group K | 15:45 | MOGO | |
#44 | 4.P. Group M | @ | 4.P. Group K | 15:45 | OZO | |
Game for 1.-8. place | ||||||
#51 | 1C : 2A | 16:45 | VOLVO A | |||
Game for 9.-16. place | ||||||
#52 | 3C : 4A | 16:45 | INBOX | |||
Game for 1.-8. place | ||||||
#53 | 1A : 2C | 16:45 | KURBADS | |||
#45 | 1.P. Group N | @ | 1.P. Group L | 17:00 | MOGO | |
#46 | 3.P. Group N | @ | 3.P. Group L | 17:00 | OZO | |
Game for 9.-16. place | ||||||
#54 | 3A : 4C | 18:00 | VOLVO A | |||
Game for 1.-8. place | ||||||
#55 | 1D : 2B | 18:00 | INBOX | |||
#47 | 2.P. Group N | @ | 2.P. Group L | 18:15 | MOGO | |
#48 | 4.P. Group N | @ | 4.P. Group L | 18:15 | OZO | |
Game for 1.-8. place | ||||||
#56 | 1B : 2D | 18:15 | Daugava A | |||
Game for 9.-16. place | ||||||
#57 | 3D : 4B | 19:15 | INBOX | |||
Game for 9.-16. place | ||||||
#58 | 3B : 4D | 19:30 | Daugava A |
Event | Time | Location | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
#59 | 6.P. Group B | @ | 5.P. Group A | 07:30 | MOGO | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#49 | 3R : 4S | 08:00 | JELGAVA | |||
Game for 9.-12. place | ||||||
#50 | 1R : 2S | 08:00 | KURBADS | |||
Game for 5.-8. place | ||||||
#51 | 3O : 4P | 08:00 | OZO | |||
PLAYOFF 1/2 | ||||||
#52 | 1.P. Group O | @ | 2.P. Group P | 08:30 | INBOX | |
#60 | 6.P. Group D | @ | 5.P. Group B | 08:45 | MOGO | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#53 | 4R : 3S | 09:15 | JELGAVA | |||
Game for 9.-12. place | ||||||
#54 | 2R : 1S | 09:15 | KURBADS | |||
Game for 5.-8. place | ||||||
#55 | 4O : 3P | 09:15 | OZO | |||
PLAYOFF 1/2 | ||||||
#56 | 2.P. Group O | @ | 1.P. Group P | 09:45 | INBOX | |
#61 | 5.P. Group D | @ | 6.P. Group B | 10:00 | MOGO | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#62 | #52 loser | @ | #57 loser | 10:30 | JELGAVA | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#63 | #52 winner | @ | #57 winner | 10:30 | KURBADS | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#64 | #51 loser | @ | #55 loser | 10:30 | OZO | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#65 | #51 winner | @ | #55 winner | 11:00 | INBOX | |
#66 | 5.P. Group C | @ | 6.P. Group D | 11:15 | MOGO | |
Game for 13.-16. place | ||||||
#67 | #54 loser | @ | #58 loser | 11:45 | JELGAVA | |
Game for 9.-12. place | ||||||
#68 | #54 winner | @ | #58 winner | 11:45 | KURBADS | |
Game for 5.-8. place | ||||||
#69 | #53 loser | @ | #56 loser | 11:45 | OZO | |
Game for 1.-4. place | ||||||
#70 | #53 winner | @ | #56 winner | 12:15 | INBOX | |
#71 | 5.P. Group A | @ | 5.P. Group D | 12:30 | MOGO | |
Game for 15. place | ||||||
#57 | #49 loser | @ | #53 loser | 13:00 | JELGAVA | |
Game for 11. place | ||||||
#58 | #50 loser | @ | #54 loser | 13:00 | KURBADS | |
Game for 7. place | ||||||
#59 | #51 loser | @ | #55 loser | 13:00 | OZO | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#60 | #52 loser | @ | #56 loser | 13:30 | INBOX | |
#72 | 5.P. Group B | @ | 5.P. Group C | 13:45 | MOGO | |
Game for 13. place | ||||||
#61 | #49 winner | @ | #53 winner | 14:15 | JELGAVA | |
Game for 9. place | ||||||
#62 | #50 winner | @ | #54 winner | 14:15 | KURBADS | |
Game for 5. place | ||||||
#63 | #51 winner | @ | #55 winner | 14:15 | OZO | |
🥉 Game for 3. place | ||||||
#73 | #65 loser | @ | #70 loser | 14:45 | INBOX | |
Game for 21. place | ||||||
#74 | 3.P. Group E | @ | 3.P. Group F | 15:00 | MOGO | |
Game for 15. place | ||||||
#75 | #62 loser | @ | #67 loser | 15:30 | JELGAVA | |
Game for 11. place | ||||||
#76 | #63 loser | @ | #68 loser | 15:30 | KURBADS | |
Game for 7. place | ||||||
#77 | #64 loser | @ | #69 loser | 15:30 | OZO | |
PLAYOFF Finals | ||||||
#64 | #52 winner | @ | #56 winner | 16:00 | INBOX | |
Game for 19. place | ||||||
#78 | 2.P. Group E | @ | 2.P. Group F | 16:15 | MOGO | |
Game for 13. place | ||||||
#79 | #62 winner | @ | #67 winner | 16:45 | JELGAVA | |
Game for 9. place | ||||||
#80 | #63 winner | @ | #68 winner | 16:45 | KURBADS | |
Game for 5. place | ||||||
#81 | #64 winner | @ | #69 winner | 16:45 | OZO | |
🥇 Game for 1. place | ||||||
#82 | #65 winner | @ | #70 winner | 17:15 | INBOX | |
Game for 17. place | ||||||
#83 | 1.P. Group E | @ | 1.P. Group F | 17:30 | MOGO |